To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty dla basistów    -   07/2/2012
Koncert i warsztaty z Pilichowskim
Przypominamy: Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty dla basistów – są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Jednodniowe spotkanie poprowadzi czołowy polski basista Wojciech Pilichowski, który jest także wybitnym wykładowcą gitary basowej prowadzącym najbardziej prestiżowe spotkania edukacyjne w Polsce i za granicą. Warsztaty są znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z innymi muzykami, możliwością zdobycia nowych umiejętności i wiedzy. Pierwsze z planowanego cyklu spotkań z Wojtkiem Pilichowskim skierowane jest dla gitarzystów basowych. W warsztatach może uczestniczyć każdy, kto gra na gitarze basowej. Wiek i poziom zaawansowania nie ma znaczenia. Na spotkanie trzeba przyjść z instrumentem. Warsztaty odbędą się 10 lutego. Tego samego dnia odbędzie się również koncert.

Ogloszenie

Warsztaty dla basistów (jednodniowe): 10 lutego o godz. 12.00 (2 x 90 min.) TCK (Tarnów, Rynek 5). Koszt zajęć: 30 zł. Zapisy prowadzone będą od 1 lutego 2012 w TCK.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje: www.tck.pl, tel. 14 6 888 888.

Po warsztatach obędzie się koncert nowego zespołu Wojtka Pilichowskiego - π Electro Step - 10 lutego o godz. 19.30 w Piwnicach TCK (Tarnów, Rynek 5). Bilety: 25 zł, (10 zł – uczestnicy warsztatów).

Wojtek Pilichowski pracuje jako muzyk od 1992 roku. Pierwszą solową płytę nagrał w 1994. Do tej pory wydał ich osiem (nakład wszystkich przekroczył 100.000 egzemplarzy) oraz cztery szkoły gry na gitarze basowej. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 120 albumów z czego większość z największymi gwiazdami sceny polskiej - w sumie kilka milionów nośników i kilka tysięcy koncertów.
Wojtek jest także uznanym wykładowcom gitary basowej prowadzącym najbardziej prestiżowe warsztaty w Polsce. Pilichowski był trzykrotnie nominowany do nagrody Polskiej Akademii Fonograficznej. Przez czytelników magazynu „Gitara i Bas” siedmiokrotnie wybrany najlepszym polskim basistą, czterokrotny laureat nagrody Play Box – przyznawanej przez Polskie Rozgłośnie Radiowe. W 2002 Wojtek oparł swoje brzmienie na wzmacniaczach Ashdown. Od 2005 roku gości na festiwalach: Euro Bass Day (Italy), European Bass Day (Germany), UK Bass Day, Bass Player Live (USA). Na pokazy i koncerty zapraszany jest od Ałmaty do Los Angeles.
W marcu 2010 roku ukazała się nowa, studyjna płyta Wojtka pod tytułem: "Fair of Noise". Jest to jego dziewiąty, solowy album. Ukazaniu się płyty towarzyszyła trasa koncertowa obejmująca ok. 50 koncertów w całym kraju. W marcu 2011 roku odbyła się premiera ostatniej koncertowej płyty Wojtka – jest to rejestracja koncertu, który odbył się w studio im. Agnieszki Osieckiej Programu Trzeciego Polskiego Radia. Płyta objęta została patronatem PR3 PR. Wydawcą jest Polskie Radio i Warmer Music. Również w 2011 zespół Pilichowski Band zaproszony został przez Hard Rock Cafe do udziału w koncercie z okazji 40-lecia HRC a gitara Wojtka została umieszczona w Hard Rock Cafe Hall of Fame w Krakowie.Aktualne składy w których pracuje Wojtek Pilichowski:
Pilichowski Band, PiR2, TT-Electro Step, Jan Bo, Music Master: Chopin, Cichoński - Pilichowski Quartet.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:18:09
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html