To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zaproszenia na wydarzenia niezwykłego festiwalu kabaretowego w Tarnowie ! konkurs   -   09/2/2012
PAKADEMIA tuż, tuż ...
W przyszłym tygodniu rusza I Festiwal Kabaretowy w Tarnowie PAKAdemia. Jak zapewniają organizatorzy, szykowana jest suta uczta dla fanów satyry: na dwóch tarnowskich scenach wystąpią muzykalni Łowcy.Band i Neo-Nówka ze swoim najnowszym programem The Sejm, a także krakowska grupa AD HOC w Wieczorze Komedii Improwizowanej. Jak na prawdziwy festiwal przystało – nie zabraknie konkursu, w którym zaprezentują się kabarety: Świerszczychrząszcz, DNO, Czesuaf oraz stand-upperzy: Kacper Ruciński i Paweł Reszela, znani m.in. z programu Stand Up: Zabij mnie śmiechem! Oprócz scenicznych wojaży na Tarnowian czekają warsztaty improwizacji kabaretowej z kabaretem PUK, wystawa rzutnikowa aforyzmów Stanisława Jerzego Leca , wystawa prac Andrzeja Mleczki i niespodzianki.

Ogloszenie

Bilety w sprzedaży online (biletynakabarety.pl) oraz kolekcjonerskie do nabycia w Biurze Obsługi TCK oraz kasie kina Marzenie.

Program Festiwalu:

16 lutego 2012, 18.00 – Wernisaż wystawy rysunków satyrycznych Andrzeja Mleczki – Galeria TCK, wstęp wolny.

16 lutego 2012, 19.00 – Łowcy.B jakich z pewnością nie znacie. Udowodnią, że oprócz talentu do rozśmieszania ludzi mają także niebywały talent do tworzenia szalonych melodii (Łowcy.Band). Dajcie się zwariować! - Piwnice TCK, bilety 20 zł.

17 lutego 2012, 18.00 – Promocja książki „Każdy szczyt ma swój Czubaszek”, spotkanie z Marią Czubaszek – Galeria TCK, wstęp wolny.

17 lutego 2012, 20:00 - Wieczór Komedii Improwizowanej. Sztandarowy towar eksportowy krakowskiej sceny kabaretowej. Członkowie kabaretów: PUK, Który, Ucho, Chwilowo Kaloryfer oraz Róbmy Swoje czyli Grupa AD HOC świeżo po zakończeniu ImproFestu przybywa do Tarnowa by podbić serca tutejszych widzów! Tego wieczoru zyskasz niepowtarzalną szansę zadecydowania jakie postaci pojawią się w scenie, w jakim miejscu będzie toczyć się akcja i z jakimi problemami borykać się będą bohaterowie. IMPRAĆ! - Kino Marzenie, bilety 15 zł.

18 lutego 2012, 17:00 – Konkurs. Kulminacyjnym punktem PAKAdemii jest przegląd konkursowy. Do apelu wystąpi plejada artystów z całego kraju: Świerszczychrząszcz z Lublina, DNO z Dąbrowy Górniczej, Czesuaf z Poznania, Kacper Ruciński z Malborka oraz Paweł Reszela z Ostrowa Wielkopolskiego. Cała Polska śmieje się razem z nimi, a teraz spotkają się na jednej scenie Kina Marzenie w Tarnowie. Lepiej już zacznijcie ćwiczyć "brzuszki". No chyba, że lubicie mieć zakwasy od śmiechu. KONKURS: Świerszczychrząszcz, DNO, Czesuaf, Kacper Ruciński, Paweł Reszela - Kino Marzenie, bilety 25 zł.

18 lutego 2012, 21:00 - Neo-Nówka. Ich chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To kabaret, który ani na chwilę nie zwalnia! Swoim najnowszym programem The Sejm grupa w wielkim stylu udowadnia, że to stara dobra Neo-Nówka, jarząca się jeszcze jaśniejszym światłem! - Kino Marzenie, bilety 45 zł.

Warsztaty improwizacji kabaretowej z kabaretem PUK odbędą się 16 i 17 lutego 2012. Zapisy od 1 lutego 2012 roku, w godzinach 10.30 – 18.00 w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5. Liczy się kolejność zgłoszeń, a gwarantem miejsca jest wpłata. Liczba miejsc jest ograniczona.KONKURS
Dla inTARnautów mamy do przekazania podwójne zaproszenia na:
Koncert ŁOWCY BAND (16.02, Piwnice TCK)
Wieczór Komedii Improwizowanej (17.02, Kino Marzenie)
Konkurs Kabaretowy (18.02., Kino Marzenie)
Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres konkursy@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło PAKADEMIA. Wewnątrz wiadomości prosimy o wskazanie daty wybranego wieczoru koncertowego (można przesyłać zgłoszenia na więcej niż jeden koncert). W mailu prosimy też podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej - w tym koniecznie nr telefonu ! Konkurs rozstrzygnięty zostanie 15 lutego około godziny 15:00. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:53:17
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html