Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Muzyczny Tarnów zaprasza    -   09/2/2012
Na rockowo w Kotłowni
Przypominamy: 11 lutego w klubie Kotłownia (ul. Urszulańska 16) odbędzie się koncert rockowy, na którym wystąpią: Tearing Snout (Czarna), New Gephard (Rymanów), Black Jack(Kraków). Na koncert, który odbędzie się o godz. 19:30 zaprasza portal MuzycznyTarnow.pl. Wstęp (dla osób w wieku od 16 lat) – 8 zł i 5 zł (z legitymacją szkolną).

Ogloszenie
>

Tearing Snout - zespół założony stosunkowo niedawno, działający od sierpnia 2010 roku. Starający się przeznaczyć każdą wolną chwilę na granie i komponowanie utworów. Gatunek muzyczny, w którym zespół się obraca to hard rock.
Tearing Snout Facebook - http://www.facebook.com/pages/Tearing-Snout/120566584670129?ref=ts 

New Gephard - stworzono na fundamentach grupy Gepard Chaster, działającej na początku lat 90. W 2010 współzałożyciel Gepard Chaster, Wojtek Maślany postanowił reaktywować stary zespół. Zespół gra hard rock, czasem heavy metal zaczerpnięty z lat 90.
Grupa ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów z takimi zespołami jak KSU, Maska, Krusher, Steel Velvet. Zespół posiada własną salę prób oraz studio nagrań o nazwie Fatum. Pomaga młodym zespołom udostępniając salę i sprzęt za symboliczną opłatą. Realizuje nagrania demo początkujących zespołów. New Gephard wykonuje swój autorski materiał, z którego kilka utworów pojawi się na nagrywanym obecnie demo.
New Gephard Facebook - http://www.facebook.com/newgephard 

Black Jack - Powstał w listopadzie 2010 roku w Krakowie. Skład zespołu tworzą: Paweł Kluczewski- wokal, gitara; Łukasz Mackoś – gitara solowa; Rafał Berkowicz – gitara basowa; Krzysztof Nowakowski – perkusja. Muzyka zespołu to przede wszystkim szeroko pojęty hard rock. BlackJack to mocny męski wokal w połączeniu z ostrymi gitarowymi riff’ami i energiczną sekcją rytmiczną. Muzycy Black Jack udzielają się również w innych projektach muzycznych. W związku z tym członkowie BlackJack mają bardzo duże doświadczenie sceniczne. Występowali wielokrotnie na różnych scenach w kraju i za granicą przed czołówką polskiej i zagranicznej sceny rockowej/metalowej.
W lutym 2011 roku zespół nagrał swój pierwszy materiał, który znalazł się na singlu “Hangover Rhapsody”. W najbliższym czasie zespół planuje wydać debiutancki longplay “Ride On”, który powstał w “Rapid Fire” Studio w Krakowie. Największym osiągnięciem i wyróżnieniem dla zespołu jest wygrana w finale eliminacji do XVII Przystanku Woodstock w 2011 roku oraz koncert na dużej scenie na tym najpiękniejszym festiwalu świata!
Black Jack Facebook - http://www.facebook.com/blackjackpolska?ref=ts&sk=wall 

Foto: Black Jack
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947