To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   25 lutego: Three Little Bears (Tarnów), Overload (Tarnów), The Sabała Bacała (Rzeszów)    -   13/2/2012
Rockowy wieczór w Kotłowni
MuzycznyTarnow.pl zaprasza na kolejny rockowy wieczór. Tym razem na scenie tarnowskiego klubu Kotłownia (ul. Urszulańska 16) zaprezentują się kapele w stylu punk rock i rock. Jako pierwsi zagrają Three Little Bears – tarnowski skład, który łączy łagodne balladowe brzmienie z ostrym rockowym pazurem i nutką muzyki południa USA. Po nich na scenie OverLoad, który zagra tego wieczoru jako drugi band w klubie Kotłownia. Grupa młodych i ambitnych muzyków, których wspólną pasją jest granie. Jako ostatni podczas rockowego koncertu zagrają goście z Rzeszowa – The Sabała Bacała, reprezentująca punk rockowe brzmienie. Zespoły wystąpią podczas imprezy 25 lutego. Start o godz. 19:00. Wstęp (+16): 5 zł z legitymacją, 8 zł zwykły bilet.

Ogloszenie

The Sabała Bacała - Pochodzący z Rzeszowa punk-rockowcy z The Sabała Bacała pierwszy koncert zagrali w maju 2001 roku. Nękani rozlicznymi przerwami w działalności zabrali się za dobre do grania dopiero osiem lat później. Do tej pory na koncie mają dwie płyty demo, obecność na składance „Ściana Wschodnia napad vol. 1” i kilkadziesiąt koncertów zagranych u boku takich grup jak CF98, Koniec Świata, Cela Nr 3, Blade Loki, The Bill, The Analogs, Wasted, Monstrum, The Dreadnoughts, Upside Down, Prząśniczki, Eye For An Eye, Smola A Hrusky, Plush Fish i wielu, wielu innych. Obecnie The Sabała Bacała to jeden z najczęściej koncertujących zespołów punk rockowych z Podkarpacia.
Muzyka The Sabała Bacała to melodyjny punk-rock z dużym naciskiem na nowoczesne gitarowe granie.
Strony internetowe:
www.sabalabacala.yoyo.pl
www.myspace.com/thesabalabacala
http://pl-pl.facebook.com/pages/The-Sabala-Bacala/120973344615832

OverLoad – W szybkim tempie rozwijająca się grupa młodych ambitnych muzyków, mająca wspólne zainteresowania i pasje, dążąca do podobnych celów jakim m.in jest granie dobrej muzyki w własnym wykonaniu. Grając od sierpnia 2011 roku, inspiracją są dla nas zespoły hard rockowe głównie z lat 80tych i 90tych.
OverLoad- http://www.facebook.com/pages/Overload/203784896370154?sk=info

Three Little Bears - Zaczęło się zimą 2010r, kiedy to trzech uczniów tej samej klasy w III LO w Tarnowie zapragnęło podbić świat muzyki. Byli to: Dominik ,,Sygi" Sygnarowicz, Marcin ,,Węgorz" Węgrzyn oraz Sebastian ,,Żaba" Lechowicz. Utworzyli oni zespół, który z czasem przybrał nazwę ,,The MHM s" poszerzając stopniowo swój skład. Jego brzmienie opierało się na mocno rockowych coverach z nutką progresji. Po kilku udanych koncertach zespół zawiesił swoją działalność na okres wakacji. W poszukiwaniu własnego brzmienia trójka przyjaciół postanowiła zasięgnąć inspiracji grając w ciągu dnia na jednej z głównych ulic Tarnowa, rozwijając się tym samym w grze unplugged. Gdy nadszedł wrzesień dostali oni propozycję ,,gry do kotleta" w restauracji ,,Makarska Riviera" w centrum miasta. Tym sposobem zespół reaktywował się, jednak już teraz z zupełnie nowym pomysłem na muzykę. Ponieważ było ich trzech zdecydowali się przyjąć nazwę ,,Three Little Bears". Wtedy na nowo odżyło pragnienie koncertowania. Muzycy zaprosili więc do współpracy basistę z poprzedniego składu - Łukasza Kołcza. By urozmaicić swoje brzmienie miśki przyjęły także Teresę Czuj - grającą na skrzypcach. Tak oto powstał zespół, który funkcjonuje dzisiaj. Aktualnie trwają prace nad autorskim materiałem.
Three Little Bears- http://www.facebook.com/threelittlebears?ref=ts

Koncert wspierają: Firma Nomar (www.nomar.com.pl)
Patroni Medialni: TEMI, NocnyTarnow.pl, Koncert.pl, Tarnowianin.com, Tarnus.pl, Tarwizja.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:12:58
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html