To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mróz nie odpuszcza, tarnow.pl rozdaje ogrzewacze – konkurs    -   15/2/2012
Konkurs „Ciepło z Tarnowa”
Miejski portal kontynuuje akcję rozdawania Ciepła z Tarnowa. Wydział Marki Miasta tarnowskiego magistratu przygotował jeszcze kilkadziesiąt nagród – ogrzewaczy termicznych. Aby otrzymać jeden z nich wystarczy przesłać maila zawierającego imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: „dlaczego Tarnów nazywany jest polskim biegunem ciepła?”.

Ogloszenie

Odpowiedź należy nadesłać na adres biuroprasowe@umt.tarnow.pl.

W niewielkim kwadracie o wymiarach 10 x 10 cm udało się zamknąć legendarne ciepło z Tarnowa. Ta plastikowa poduszeczka zawiera specjalny roztwór, który po przełamaniu zatopionej w nim blaszki rozgrzewa się do temperatury 50-60 °C. Jego czas działania to ok. 15-20 minut. Gadżet jest wielokrotnego użytku - po ostygnięciu wystarczy go gotować przez kilka minut, by móc znów cieszyć się ciepłem w mroźne dni.
Dodajmy, że Ciepło z Tarnowa można również kupić w Tarnowskim Centrum Informacji lub zamówić przez internet (centrum@it.tarnow.pl.), a zostanie wysłane pocztą za kilkuzłotową opłatą.
„Jedziesz na narty, idziesz na kijki, czekasz na autobus lub wybierasz się na spacer ? Zawsze miej przy sobie ciepło z Tarnowa! Mróz nie będzie Ci dokuczał, kiedy ogrzewać będzie Cię ciepło z Tarnowa- przecież nasze miasto to Biegun Ciepła!” - zachęca magistrat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 22:42:50
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html