Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Udane obchody 11 listopada   -   13/11/2004
Na apel władz miasta o uczestnictwo w obchodach tegorocznego Święta Niepodległości odpowiedziało wiele osób. Zgromadzonym wokół Grobu Nieznanego Żołnierza podziękował za przybycie prezydent Tarnowa - Mieczysław Bień. W obecności licznych pocztów sztandarowych, przedstawicieli władz, harcerzy, obywateli miasta zaprezentowano krótki okolicznościowy program.

Ogloszenie
>

Znalazły się w nim m.in. fragmenty poezji Jerzego Brauna i popisowy występ orkiestry dętej Zakładów Azotowych. Na zakończenie zafundowano efektowny pokaz sztucznych ogni przy dźwiękach etiudy rewolucyjnej Szopena. Szczególną uwagę zwracały o wieczorowej porze "znicze pamięci" układane przez ludzi wzdłuż ulic, głównie Mickiewicza, Kopernika, Piłsudskiego. Żarzące się punkciki tworzyły niepowtarzalną dekorację i klimat 11 Listopada. Tegorocznemu Świętu Niepodległości nadano atrakcyjną oprawę, co tarnowianie zauważyli. (mab)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(13-11-2004) kubek z dziurką :
Panie prezydencie, tak jak pana krytykuje, tak za te obchody prosze przyjac moje gratulacje!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2004) mojrzesz :
Piekna kobieta tam po prawej stronie zdjecia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2004) mototar :1177722 mototar@interia.pl 
Na swój sposób też uczciliśmy "Święto Niepodległosci " //paru właścicieli zabytkowych motockli BMW ,AWO //Zobilismy zlocik ,rajdzik na motorkach szlakiem starych cmentarzy wojskowych ,Było extra 8 motorków zabytkowych i 12 uczestników jak na pierwszy raz bardzo udana impreza .Łącznie z lekcą historii motoryzacji u znanego kolekcjonera ,zapraszamy na przyszły rok 11,11,2005.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2004) Noe :
mojrzesz : też miałem to pisać ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-11-2004) Uczestnik :
Szkod, że nie wszyscy zrozumieli o co w naszym święcie chodzi! Widziałem Panie, które po uroczystościach gasiły Światła Pamięci by póżniej lampiony pakować do reklamówek. Toż to podłe złodziejstwo!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-11-2004) Matka :
Widziałam umundurowaną młodzież z Zespołu Szkół Kolejowych - podobno szkoła zlikwidowana? Ważne dla mnie i mojego dziecka, które wybiera się do klasy wojskowej. Może ktoś odpowie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-11-2004) rQt :
Szkoda ze i tak bylo smutno ... Kto mi powie dlaczego na roznego rodzaju oficjalnych obchodach radosnych co by nie bylo rocznic jest tak smutno? Umarlym to i tak bez roznicy czy sie smucimy czy radujemy(nalezy czcic ich pamiec to oczywiste, ale nie tylko od swieta). Fajerwerki to byl chyba jedyny wesoly akcent - widac zycie w wolnym i niepodleglym panstwie nie jest powodem do radosci...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-11-2004) gizmo :
taka oprawa obchodów to świetny pomysł

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947