To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ruszył kolejny konkurs dla organizacji pozarządowych    -   16/2/2012
Na zadania społeczne...
Organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego po raz kolejny w tym roku mogą starać się o pieniądze na realizację zadań społecznych – informuje tarnowski magistrat. Chodzi o przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym i pomoc społeczną, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, wyrównywanie szans tych rodzin oraz ochronę i promocję zdrowia. Na konkursy zaplanowano 25 tysięcy złotych.

Ogloszenie
>

W ramach pierwszego z zadań dofinansowanie uzyskać można na organizację kampanii przeciwdziałania oraz zapobiegania patologicznym zachowaniom wśród dzieci i młodzieży, zapewnienie pomocy dzieciom i młodzieży zagrożonej demoralizacją poprzez oddziaływania metodą streetworkingu oraz na organizację dystrybucji artykułów żywnościowych dla mieszkańców Tarnowa. Drugie zadanie obejmuje realizację programu opieki domowej dla obłożnie i terminalnie chorych.
Wszystkie szczegóły oraz niezbędne dokumenty dostępne są na stronie miejskiej pod adresem http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Miasto/Urzad-Miasta-Tarnowa/Wspolpraca-z-organizacjami-pozarzadowymi/Informacje-Zarzadzenia-Prezydenta-Miasta-Tarnowa-2011-2012.

Przypomnijmy, że do końca kwietnia zostaną ogłoszone jeszcze trzy kolejne konkursy. Pierwszy z nich obejmie zadania z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, w tym prowadzenie punktu opieki nad osobami nietrzeźwymi zatrzymanymi na terenie miasta Tarnowa. Drugi, z zakresu sportu, dotyczyć będzie prowadzenia, w formie wyjazdowej i stacjonarnej, naboru i selekcji dzieci oraz młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Tarnowa. Do zadań zawartych w trzecim konkursie należeć będzie organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży polskiej lub Polaków zamieszkałych za granicą z elementami edukacji, turystyki, ekologii i wychowania patriotycznego.

Warto dodać, że większość z zaplanowanych na ten rok konkursów dla organizacji pozarządowych została rozstrzygnięta. Z budżetu miasta otrzymały one w sumie prawie dwa miliony złotych na działania z zakresu kultury, sportu, zdrowia, pomocy społecznej oraz edukacji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 23:38:38
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html