Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: RDN
  
   R. Wardzała w RDN Małopolska    -   20/2/2012
Słowo za słowo
Jednym z kolejnych gości nowego programu RDN Małopolska „Słowo za słowo” był w dniu dzisiejszym (20 lutego) poseł PO Robert Wardzała. ”Wiele krajów w Europie staje przed problemem niżu demograficznego i emerytur. W Polsce także stoimy przed tym problemem. Bardzo dużo jest pomysłów, ale trudno jeszcze powiedzieć jak będzie on rozwiązany” - mówił w rozmowie z Kamilem Wszołkiem gość programu.

Ogloszenie
>

Link: http://rdn.pl/index.php/slowo-za-slowo/399-robert-wardzala
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(20-02-2012) TARNOWIANIN :
sMIESZNE TE DYWAGACJE. BO JAK SIE WEJDZIE MIEDZY WRONY TO SIE KRACZE JAK I ONE. WIEC CO MOZE MOWIC PAN WARDZAŁĄ? TO CO CALA PLATFORMA. A JA SIE PYTAM TAK. SKORO ROBIONO REFORME EMERYTALNA PIERWSZY RAZ I ZMUSZONO DO 2 FILARU TO MOWIONO ZE KAZDY SOBIE SAM PRACUJE NA SWOJA EMERYTURE I JEGO PIENIadze beda podzielone przez dalsza czesc zycia. Wiec dlaczego rzad na sile chce mnie zmusic do dluzszej pracy abym mial niby wyzsza emeryture? a dlaczego ja nie moge zdecydowac czy chce zgoromadzone pieniadze miec wypalacane od 60 roku zycia i miec nizsza emeryture czy od 67 i miec wyzsza. Dlaczego rzad chce mnie na sile uszczesliwiac skoro to sa podobno moje pieniadze ? To jedno a drugie to dlaczego nie ma prprogramu powodujacego wiekszy przyrost naturalny? Moze tutaj jest droga do rozwiazania problemu? Ale zeby to sie stalo trzeba wymyslic madry program zachet dla wielodzietnosci bo narazie takiego naiema a to co jest niby ulga prorodzinna to słuzy bogatym a nie biednym bo oni nie maja z czego odzyskac tej ulgi jesli maja po 800 do 1500 zl podatku w ciagu roku.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-02-2012) ucieszony :
Ludu pisowski pouczam! Pan premier Tusk zabrał część pieniędzy z OFE ponieważ OFE bezwstydnie za te pieniądze kupowały obligacje skarbu państwa udając, że aktywnie inwestują. W ten sposób państwo traciło powójnie, a OFE zarabiało łatwo i przyjemnie głównie na prowizji. Proste? proste....Dlaczego dłużej? No mnie też to nie cieszy , ale jednak wolę jak państwo ma dopięty budżet i scenariusz grecki się oddala. Jak widać nie jest to pomysł odosobnoiny, bo wiele krajów w Europie idzie w tym kierunku. Oczywiscie, ze to nie może byc konieć reform i mam nadzieję, że nie będzie. W kolejce powinni być: mundurowi ,górnicy, rolnicy i na samym początku bankierzy. Zobaczymy co będzie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-02-2012) MAFIOSO :
W uzupełnieniu do Internauty ucieszony dodam, że ta łatwo, przyjemnie, a zwłaszcza bezwstydnie zarabiana prowizja, którą finansował i nadal finansuje lud pisowski, w cywilizowanym świecie nazywa się lichwą. Obecnie państwo na OFE już nie traci podwójnie, tylko pojedynczo (tj. budżet, który również z tego powodu się nie domyka).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl