To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Multimedia Polska: 61 tysięcy w Tarnowie, więcej telewizji w Internecie    -   27/2/2012
Multimedialna telewizja
Multimedia Polska, ogólnopolski operator telekomunikacyjny, działający w ponad 2 tys. miejscowości na terenie całego kraju, sprzedał już ponad 1,5 mln usług. Ponad 61 tysięcy usług wykupili mieszkańcy Tarnowa i okolic. Z otrzymanej informacji prasowej dowiadujemy się ponadto, iż abonenci MM mogą również oglądać telewizję w Internecie – dostępne jest obecnie aż 29 kanałów...

Ogloszenie

Multimedia Polska – ponad 1,5 mln sprzedanych usług! 61 tysięcy w Tarnowie!
Multimedia Polska, ogólnopolski operator telekomunikacyjny, działający w ponad 2 tys. miejscowości na terenie całego kraju, sprzedał już ponad 1,5 mln usług. Ponad 61 tysięcy usług wykupili mieszkańcy Tarnowa i okolic.
Z danych dostarczonych przez Biuro Obsługi Klienta w Tarnowie wynika, że coraz częściej kupowane są tzw. pakiety, czyli oferty złożone z kilku usług. Kupno Triple Play – pakietu trzech usług wzrosło w 2011 roku o 8,5%.
-Zdecydowałam się na zakup pakietu trzech usług: telewizji cyfrowej, internetu i telefonu ze względu na oszczędność i wygodę. Dostaję jeden rachunek i wszystkie sprawy załatwiam w jednym biurze, a za usługi w pakiecie zapłaciłam znacznie mniej niż, gdybym kupiła każdą osobno – mówi Elżbieta Matejek, abonentka Multimedia Polska.

Za 85 zł abonentka otrzymała internet o prędkości 6 Mb/s, pakiet Komfort telewizji cyfrowej, usługę telefonii stacjonarnej ze 150 minutami darmowych rozmów. Kupując te usługi oddzielnie, musiałby zapłacić blisko 130 zł.

Poza pakietami w Tarnowie najczęściej kupowane są usługi telewizyjna i internetowa. Wbrew panującym na rynku tendencjom, dużą popularnością cieszy się również usługa telefonii stacjonarnej. Dzięki atrakcyjnym ofertom (np. 49 zł za 3 tysiące minut do wykorzystania na rozmowy krajowe, z państwami europejskimi oraz USA i Kanadą) firma Multimedia Polska miała w 2011 roku o 8,4% klientów więcej niż rok wcześniej.
Operator działa w Tarnowie od 5 lat. W zasięgu sieci Multimedia Polska znajduje się większość zabudowań w Tarnowie i okolicznych miejscowościach.
Więcej informacji na temat nowych promocji można uzyskać w tarnowskim Biurze Obsługi Klienta przy ul. Bitwy o Wał Pomorski 6 czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 oraz w soboty od 9 do 13 lub dzwoniąc na infolinię – nr 801 701 801 dla telefonów stacjonarnych i 24 357 50 20 dla telefonów komórkowych.

Multimedia Polska: więcej telewizji w internecie
Multimedia Polska, czołowy dostawca cyfrowej telewizji kablowej, podbija rynek treści wideo w internecie i oferuje największą liczbą kanałów TV. W telewizji internetowej Multimediów dostępnych jest już 29 kanałów. Wkrótce do oferty dołączą kolejne.

Popularność treści wideo w internecie rośnie. Już 95 proc. internautów deklaruje kontakt z serwisami wideo w sieci. Ponad połowa twierdzi, że korzysta z telewizji internetowej, a 28 proc. z serwisów VoD online. Wykorzystanie tych mediów będzie z czasem coraz bardziej intensywne. – wynika z raportu Gemius „Audio i wideo w sieci”. Pierwszym z operatorów kablowych, który zauważył ten trend jest Multimedia Polska.

Spółka uruchomiła swój serwis z usługą wideo na żądanie i telewizją on-line – mmTV.pl - w marcu zeszłego roku, wykorzystując najnowsze technologie SmoothStreaming. Obecnie w mmTV.pl dostępnych jest 29 kanałów telewizyjnych oraz blisko 1000 filmów na żądanie. –Takiej oferty nie ma żaden spośród operatorów kablowych. Różnimy się również od tradycyjnych serwisów VoD, które oferują dostęp do pełnometrażowych filmów, seriali oraz wybrane materiały telewizyjne. W mmTV udostępniamy także kanały TV live. To oznacza, że widz może oglądać wszystkie 29 kanałów w czasie rzeczywistym, tak jak w telewizorze – mówi Jerzy Zieliński Koordynator Działu Projektów Kluczowych Multimedia Polska.

W serwisie mmTV.pl można oglądać następujące kanały: 4 funTV, TLC, Domo, Kuchnia TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, National Geographic Wild, Sportklub, TVP Kultura, Viasat history, TVP1, TVP2, TVN CNBC, Discovery Channel, Animal Planet, Eurosport, Filmbox, Universal Channel, NatGeo Wild, Travel Channel, Wedding TV, Eska TV, TV Disco, TVS, Filmbox Family, TVP Historia, Polo TV, Rebel TV.
Internetowa telewizja Multimediów dostępna jest dla abonentów spółki. Każdy, kto posiada pakiet telewizyjny w sieci Multimedia Polska może oglądać kanały przez internet, w ramach swojego abonamentu. -Tradycyjna telewizja powoli odchodzi do przeszłości. Widz chce mieć dostęp do telewizji w każdym miejscu i czasie. Wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom uruchamiając serwis mmTV.pl – mówi Jerzy Zieliński.

W mmTV.pl znajdziemy również obszerną bazę VoD – blisko 700 filmów. Z tej części serwisu może korzystać każdy internauta. Filmy dostępne są od 0 do kilkunastu złotych. Po wypożyczeniu można je oglądać przez 48 godzin. Płatności dokonamy za pomocą przelewu internetowego lub SMS-em. Ponad to abonenci Multimediów mogą wybrać opcję doliczenia ceny filmu do rachunku za telewizję kablową i zapłacić za wypożyczone na mmTV filmy razem z abonamentem telewizyjnym za dany miesiąc.

Wraz z rozwojem treści wideo w sieci, rośnie prędkość transferu. Multimedia także stawiają na rozwój usługi internetowej, w tym internetu mobilnego. -Internet dostarcza użytkownikom coraz więcej treści multimedialnych. To wymaga coraz większych przepustowości łączy – podkreśla Zieliński. Spółka, która posiada już 400 tys. internautów, oferuje prędkości nawet do 100 Mb/s. Do wysokiej jakości streamingu wideo na mmTV.pl wystarczy jednak prędkość już od 2 Mb/s.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 15:54:09
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html