Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Posłowie PiS: Platforma przeciwko regionowi tarnowskiemu (film)    -   27/2/2012
PiS w nowej siedzibie
W nowej siedzibie, przy ul. Rybnej 5 (róg Wałowej i Rybnej, tym razem – o ironio – naprzeciwko biura posłanki PO U. Augustyn) – odbyła się w minionym tygodniu konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości, z udziałem posłów: Włodzimierza Bernackiego, Edwarda Czesaka i Michała Wojtkiewicza. Parlamentarzyści mówili m.in. o odrzuconych głosami PO poprawkach do budżetu; wśród nich znajdowały się te dotyczące bezpośrednio naszego regionu, np. w sprawie modernizacji drogi krajowej nr 73 Tarnów – Szczucin – Kielce. Jednym z tematów była również reforma zmierzająca do likwidacji 115 Sądów Rejonowych, w tym np. w Bochni czy Dąbrowie Tarnowskiej. Przypomnijmy, że oba te tematy podejmowaliśmy już na naszych łamach.

Ogloszenie
>

Parlamentarzyści podczas konferencji mówili o odrzuconych głosami posłów Platformy Obywatelskiej poprawkach do budżetu, wśród których były te dotyczące drogi nr 73 oraz finansowania zjazdów i łączników autostradowych (Brzesko, Bochnia, Tarnów).
Poseł Włodzimierz Bernacki krytykował reformę zmierzającą do likwidacji 115 Sądów Rejonowych, w tym np. w Bochni czy Dąbrowie Tarnowskiej. -Nie rozumiem tej reformy, skoro jej jedynym celem będzie (w naszym regionie) likwidacja dwóch czy trzech etatów dotychczasowych prezesów sądów rejonowych - mówił wskazując, że reforma ta jest wręcz kolejnym etapem niszczenia systemu państwa.

Zobacz fragment filmu z konferencji prasowej:

Pobierz wtyczkę Flash PlayerPrzy okazji konferencji pytałem posłów o „pozytywne” projekty ustaw PiS (zmierzające do naprawy państwa) – albowiem w ostatnim czasie można odnieść wrażenie, że politycy Prawa i Sprawiedliwości skupiają się jedynie na krytyce działań koalicji rządzącej. Poseł Michał Wojtkiewicz w odpowiedzi stwierdził, że propozycje PiS są „przykrywane” medialnie, albowiem, zwłaszcza media głównego nurtu nie są mediami niezależnymi. -Niedawno w TVN 24 jeden z panów stwierdził: „nie, nie – opozycja to jest Palikot i Miller, a PiS – to są oszołomy!”. Jeżeli taki przekaz powtarza się tysiąc pięćset razy, to mamy to, co mamy...

Posłuchaj odpowiedzi na to pytanie :Jednym z tematów konferencji była także kwestia dyspozytorni karetek (pisaliśmy o tym osobno) czy zbliżające się wybory szefów regionu.
Parlamentarzyści zaapelowali także, by 1 marca, w Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wywiesić narodowe flagi. Jak informowaliśmy, tego dnia, o godz. 18:30, w kościele XX Filipinów odprawiona zostanie msza w intencji Poległych.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(27-02-2012) cc :
ok , platforma przeciwko regionowi tarnowskiemu, nie wykluczam , że tak jest ale nasuwa się pytanie , co zrobił PiS w czasie dwuletnich rządów dla tego regionu ...... Sie ma :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-02-2012) do cc :
2 lata to trochę mało aby się wykazać . Platforma ma już 5 lat i co ??? Rządzi jak tralala aż się płakać chce .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-02-2012) Kolesie :
No co chcecie od Platformy ??? Zyje nam sie dobrze !!! ...........Kolesie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-02-2012) imadło :
Mają co prawda osobne biura, ale niestety mentalność tę samą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-02-2012) Nic z tego :
Mimo zmiany siedziby Pis pikuje w Tarnowie ostro w dół, jak nie zmienią nieudolnego zarządu miejskiego to juz niedługo bedzie po Pisie w Tarnowie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-03-2012) tolik :
Panie Pośle Wojtkiewicz miałem oddać głos na pana, ale że Rojek z Tarnowa postawiłem znak obok niego...teraz żałuję, myślę,że kiedyś mu to powiem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-03-2012) do: tolik :
i tym sie bardzo różnimy. Ja wiedziałem wczesniej na kogo głosować , dlatego nie głosowałem na Rojka. Gdyby większośc tak postąpiła dalej PiS miałby o dwóch wiecej posłow i jednego senatopra wiecej w naszym regionie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-03-2012) Łajba zaczyna tonąć :
Łajba pod nazwa Platforma zaczyna tonąć. Pierwszy majtek juz uciekł do ruchu palikota, czekac na następnych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl