To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Posłowie PiS: Platforma przeciwko regionowi tarnowskiemu (film)    -   27/2/2012
PiS w nowej siedzibie
W nowej siedzibie, przy ul. Rybnej 5 (róg Wałowej i Rybnej, tym razem – o ironio – naprzeciwko biura posłanki PO U. Augustyn) – odbyła się w minionym tygodniu konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości, z udziałem posłów: Włodzimierza Bernackiego, Edwarda Czesaka i Michała Wojtkiewicza. Parlamentarzyści mówili m.in. o odrzuconych głosami PO poprawkach do budżetu; wśród nich znajdowały się te dotyczące bezpośrednio naszego regionu, np. w sprawie modernizacji drogi krajowej nr 73 Tarnów – Szczucin – Kielce. Jednym z tematów była również reforma zmierzająca do likwidacji 115 Sądów Rejonowych, w tym np. w Bochni czy Dąbrowie Tarnowskiej. Przypomnijmy, że oba te tematy podejmowaliśmy już na naszych łamach.

Ogloszenie

Parlamentarzyści podczas konferencji mówili o odrzuconych głosami posłów Platformy Obywatelskiej poprawkach do budżetu, wśród których były te dotyczące drogi nr 73 oraz finansowania zjazdów i łączników autostradowych (Brzesko, Bochnia, Tarnów).
Poseł Włodzimierz Bernacki krytykował reformę zmierzającą do likwidacji 115 Sądów Rejonowych, w tym np. w Bochni czy Dąbrowie Tarnowskiej. -Nie rozumiem tej reformy, skoro jej jedynym celem będzie (w naszym regionie) likwidacja dwóch czy trzech etatów dotychczasowych prezesów sądów rejonowych - mówił wskazując, że reforma ta jest wręcz kolejnym etapem niszczenia systemu państwa.

Zobacz fragment filmu z konferencji prasowej:

Pobierz wtyczkę Flash PlayerPrzy okazji konferencji pytałem posłów o „pozytywne” projekty ustaw PiS (zmierzające do naprawy państwa) – albowiem w ostatnim czasie można odnieść wrażenie, że politycy Prawa i Sprawiedliwości skupiają się jedynie na krytyce działań koalicji rządzącej. Poseł Michał Wojtkiewicz w odpowiedzi stwierdził, że propozycje PiS są „przykrywane” medialnie, albowiem, zwłaszcza media głównego nurtu nie są mediami niezależnymi. -Niedawno w TVN 24 jeden z panów stwierdził: „nie, nie – opozycja to jest Palikot i Miller, a PiS – to są oszołomy!”. Jeżeli taki przekaz powtarza się tysiąc pięćset razy, to mamy to, co mamy...

Posłuchaj odpowiedzi na to pytanie :Jednym z tematów konferencji była także kwestia dyspozytorni karetek (pisaliśmy o tym osobno) czy zbliżające się wybory szefów regionu.
Parlamentarzyści zaapelowali także, by 1 marca, w Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wywiesić narodowe flagi. Jak informowaliśmy, tego dnia, o godz. 18:30, w kościele XX Filipinów odprawiona zostanie msza w intencji Poległych.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 18, 2021 13:24:08
IP     : 3.234.211.61
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html