Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W piątek „internetowe studio Urzędu Miasta Tarnowa”    -   29/2/2012
Czat z prezydentem
W najbliższy piątek, 2 marca, o godzinie 14.00, po raz kolejny rusza internetowe studio Urzędu Miasta Tarnowa – informuje magistrat. Z prezydentem Ryszardem Ścigałą, na istotne dla miasta i mieszkańców tematy, za pomocą czatu, rozmawiać będzie mógł każdy, wystarczy odwiedzić www.tarnow.pl.

Ogloszenie
>

Do zalogowania do czatu nie jest konieczne podawanie hasła. Wystarczy Nick. Maksymalna, akceptowana przez system, długość wypowiedzi to 270 znaków.
„Jeżeli nie będą Państwo w stanie uruchomić czatu, prosimy o zainstalowanie na komputerze bezpłatnego oprogramowania Java. Oprogramowanie znajduje się pod tym adresem: http://www.java.com/pl/download/.” - czytamy w komunikacie.

Piątkowa akcja jest kontynuacją czatów z prezydentem organizowanych cyklicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(29-02-2012) viper :
Tylko dlaczego o 14:00?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-02-2012) TOD :
No bo urzad pracuje do 15.30. A czat potrwa 90 min. wie po pracy sie juz nie czatuje (szkoda czasu no i za minuty po 15.30 nie płacą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-03-2012) J.Guty :
To jest typowe pozoranctwo, a nie dialog i rozmowa. Na pisma NSZZ ,,Solidarność" w MPK w sprawie występującej tam patologi w kwestii funkcjonowania komunikacji i sytuacji tej Spółki za którą jest odpowiedzialny, to ten Pan, ani jego przedstawiciel nie odpowiadają. Po prostu brakuje Mu argumentów na udzielenie merytorycznej odpowiedzi na wskazane problemy, a mimo to chce sprawić image włodarza który jest otwarty na dialog. Tak jest w wielu innych bardzo ważnych problemach Tarnowa. A gdzie Miejska Rada????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-03-2012) xxx :
i tak beda udzielane odpowiedzi na pytania, ktore sa wygodne- wiekszosc pytan w sprawie likwidacji przedszkoli, szkol, tzdm-u, izby wytrzezwien i niekończącym sie remontem ul.krakowskiej oraz nieczynna fontanna za 1 mln( a oswiata ma oszczedzac!!!!!!!!!) nie bedzie komentowana- to jest wielka sciema- a moze zrobic ogolne spotkanie z mieszkancami(nie tylko przed wyborami i obiecywac" gruszki"), i tam odpowiedziec na pytania???( ale do tego trzeba miec....).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-03-2012) do J. Guty :
Widze że nie jest Pan zorientowany w sprawie funkcjonowania Rady Miasta. Tam nie przejdzie żaden wniosek, który naruszałby układ w Tarnowie. Radni koalicyjni wyrzuca wszystko z porządku obrad jeśli cos bedzie nie po mysli władarza miasta. przykład ? posłuchaj na tym portalu poczatku sesji jak jeden z radnych wnioskował o wprowadzenie punku do obrad sprawy TZDM a i usunięcie innych. Co zrobiono? Światłowski ogłosił przerwe by sie naradzić co ztym zrobić. I co ? uradzili w koalicji że odrzuca wszystkie wnioski, no za wyjatkiwm składnaych przez Prezydenta. Taką mamy demokrację w Tarnowie. Niestety PR nie zastąpi wiedzy i pozoranctwa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947