To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   United Metal Tour 2012 w Klubie Kotłownia aktualizacja   -   01/3/2012
Koncert charytatywny
UNITED METAL TOUR 2012 to trasa koncertowa, z których cały dochód zostanie przekazany dla Łukasza Zadylaka, walczącego z mukowiscydozą. Przypomnijmy, że pierwszy koncert w ramach trasy koncertowej odbędzie się w Tarnowie w klubie Kotłownia (ul. Urszulańska 16). 3 marca na scenie wystąpią The Grends, Angels Sorrow oraz Nirah. MuzycznyTarnow.pl zaprasza wszystkich, którzy chcą posłuchać rockowych brzmień, a przy okazji wesprzeć Łukasza i pomóc w zdobyciu potrzebnych pieniędzy na leczenie. Koncert rozpocznie się od godziny 18:00. Wstęp: 6 zł. W trakcie koncertu odbędzie się również aukcja płyt oraz gadżetów muzycznych. AKTUALIZACJA: Z przykrością zawiadamiamy, że 1 marca Łukasz Zadylak zmarł po długiej i ciężkiej walce z chorobą. Dochód z koncertu, przeznaczony zostanie więc dla jego rodziny.

Ogloszenie
>

”Nazywam się Łukasz Zadylak, mam 25 lat. Gdy miałem 3 miesiące została u mnie zdiagnozowana mukowiscydoza, nieuleczalna choroba genetyczna powodująca zwłóknienie płuc i poważne zaburzenia pracy układu pokarmowego.
Choroba powoduje często nawracające i wyniszczające płuca stany zapalne. Codziennie wykonuję zabiegi fizjoterapeutyczne, które pochłaniają bardzo wiele czasu z racji nasilonej produkcji wydzieliny. Towarzyszą mi przewlekle pojawiające się krwioplucia, a w stanach zaostrzenia krwotoki, z których ciężej się wychodzi. Pomimo ciężaru choroby idę do przodu z marzeniami i osiągam swoje małe cele. Mam pasję, którą jest muzyka i czerpię z niej wielką moc. W czasie gdy choroba nie pochłaniała mi aż tak dużo czasu to grałem na perkusji w swoim zespole. To była odskocznia od całego świata choroby. Teraz gdy sił mniej to pozostała mi gitara i na nią przelewam dźwięki swojej duszy. Kocham Bieszczady, tutaj się urodziłem i mieszkam.

Ostatnio mój stan zdrowia pogorszył się na tyle, że mój lekarz skierował mnie na badania kwalifikacyjne do przeszczepu płuc. Jest on jedyną szansą dla chorych na mukowiscydozę, u których występuje już ostra niewydolność płuc.
Operacji takiej nie przeprowadzono w Polsce u żadnego z chorych na mukowiscydozę. Jedyną szansą jest przeszczep płuc w klinice AKH w Wiedniu. 
Aby zostać zakwalifikowanym do operacji należy wpłacić na konto kliniki 30 tysięcy EURO. Całkowity koszt operacji to 120 tysięcy EURO. NFZ nie zwraca kosztów przeszczepu płuc, który jest dla mnie jedyną szansą na życie. Proszę o najmniejszy datek na moje subkonto w „Towarzystwie Walki z Mukowiscydozą”. Każda wpłata zwiększa moją szansę, na to, że będę mógł normalnie oddychać.

Kocham i jestem kochany, mam dla kogo żyć chcę się spełniać i czuć się potrzebny. Wierzę, że rozumieją mnie Państwo. Bo marzenia i miłość to są tak naprawdę czynniki, które nas tu trzymają. Bardzo bym prosił Państwa jeżeli możecie wesprzeć mnie choć trochę, będę bardzo wdzięczny w modlitwie i w małym geście uśmiechu. Dziękuję i pozdrawiam.”
- pisze Łukasz Zadylak.

Informacje o Łukaszu znajdziecie na stronie -  www.lukaszzadylak.pl .
Informacje o zespołach:
The Grends - http://www.facebook.com/Grends
Angel’s Sorrow - http://www.facebook.com/pages/Angels-Sorrow
Nirah - http://www.facebook.com/pages/Nirah 

Zapraszamy również na nadchodzące koncerty w innych miejscowościach:
- Sobota 10 marca 2012 Dom Kultury Iwonicz Zdrój,
- Czwartek 22 marca 2012 Klub Madness Wrocław,
- Sobota 24 marca 2012 Pub Kazamaty Kraków.

AKTUALIZACJA: Z przykrością zawiadamiamy, że 1 marca Łukasz Zadylak zmarł po długiej i ciężkiej walce z chorobą. Dochód z koncertu, przeznaczony zostanie więc dla jego rodziny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:19:17
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html