To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   21 marca: koncert w klubie HDS    -   05/3/2012
Ryan Socash w Tarnowie
Jak informuje MuzycznyTarnow.pl 21 marca o godz. 20:00 w tarnowskim klubie muzycznym HDS (Plac Łazienny) wystąpi Ryan Socash. Koncert jest częścią trasy koncertowej, na którą przylatuje Matt Nelson - amerykański pianista i wieloletni przyjaciel Ryana. Muzycy zagrają w Krakowie, Tychach, Warszawie, Gdańsku, Sopocie, Kielcach, a także w Tarnowie. Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży, która ruszyła 1 marca.

Ogloszenie
>

Koncert Ryana Socasha to widowisko audio-wizualne wykonywane przez międzynarodowy kolektyw artystów. Ryan - z wykształcenia fotograf - to absolwent prestiżowego programu dla fotografów Columbia College w Chicago. Socash jest zarówno autorem wszystkich zdjęć i filmów prezentowanych w czasie widowiska, jak i muzyki i tekstów wykonywanych przez muzyków formacji.

Ryan Socash znany jest w Polsce ze swojej działalności muzycznej już od 6 lat. Koncertuje zarówno jako artysta solowy jak i lider audio-wizualnego projektu Let Me Introduce You To The End. Muzyka, którą komponuje, wpisuje się w ramy alternatywnych dźwięków rocka, Indie i jazzu. Najbliższe koncerty zagra z wieloletnim przyjacielem – pianistą koncertujący z Lupe Fiesco i amerykańskimi występami Let Me Introduce You To The End – Mattem Nelsonem. Na okazję wspólnych występów w Polsce i na Ukrainie muzycy stworzyli specjalny program, zawierający utwory z albumu „A Voice From The Moutain” nagranego we współpracy z Czesławem Mozilem oraz z najnowszej, mocno rockowej płyty Ryana „Of Ghost”.

Artysta wydał trzy albumy studyjne: „The Hands of Hope” , „A Love of the Sea” oraz „A Voice from the Moutain”. Pierwsze dwa, zostały wydane w USA nakładem wytwórni AEC / Super-D, a w Polsce z ramienia Music Corner Records / Universal Music Polska. Trzeci, powstał przy współpracy z Czesławem Mozilem i udostępniony za darmo został na stronie www.ryansocash.com, co wywołało wiele kontrowersji mających swoje odbicie w prasie muzycznej. Premiera kolejnego – czwartego albumu - „Of Ghost” planowana jest na czerwiec 2012 .

Ponadto Ryan Socash zaangażowany jest w promocję polskiej kultury za granicą, czego owocem jest program Socash And The Stars emitowany na antenie Polskie Radia w serwisie zagranicznym, docierającym do ponad 4 milionów słuchaczy. Jest to seria wywiadów w języku angielskim, podczas których Ryan prezentuje sylwetki wybranych polskich muzyków. Socash spotyka się zarówno z legendarnymi postaciami polskiej sceny muzycznej (takimi jak Grzegorz Markowski, Happysad, Kazik Staszewski czy zespół Myslovitz) jak i młodymi muzykami, odkrywanymi przez szeroką publiczność (Julia Marcell). Wszystko po to by wypromować twórczość swojego nowego kraju za granicą, szczególnie w jego ojczyźnie – Ameryce Północnej. Polscy fani mogą odsłuchać podcastów na stronie Polskiego Radia na kanale External.

Poniżej link do albumu A Voice From The Moutain, nagranego z Czesławem Mozilem oraz do nagrań z koncertów:
http://ryansocash.com/downloads/voice.zip
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZFAxbDq2fEo
http://www.youtube.com/watch?v=m1rJEdj3FVA&feature=player_embedded#!

Trio, na które składa się Ryan Socash (lider grupy, wokal, gitara akustyczna), Matt Nelson (instrumenty klawiszowe) oraz Michał Zachariasz (organy) wystąpi 21 marca 2012r., w klubie muzycznym HDS.

Organizator: MuzycznyTarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:21:13
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html