To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowy projekt Tarnowskiego Centrum Kultury    -   08/3/2012
Skład kultury
TCK uruchamia nową formułę cyklu imprez, których gospodarzem będzie tarnowski zespół Personel (pomysłodawca niegdysiejszej "Restauracji Sialalala..."). Wątkiem przewodnim pierwszej edycji "Składu kultury" są kobiety... Płeć piękna z racji swojego święta będzie dominować w muzyce, dowcipie, a także na fotografiach. W programie: koncert zespołu Personel, pokaz fotokastów "Kobiety" - fotografie Pawła Topolskiego wykonane w ciągu ostatniego roku oraz program kabaretowy gościa specjalnego. Pawła Reszeli. Impreza odbędzie się 9 marca. Bilety w cenie 15 zł.

Ogloszenie
>

Personel czyli tarnowsko-krakowski mezalians
Grupa powstała w 2000 r. z inicjatywy Krzysztofa Hubera - autora tekstów i muzyki oraz Mariusza Dziekana - pianisty aranżeraPo kilku zmianach "personalnych" krystalizuje się ostateczny kształt formacji.
Muzyka Personelu, to swobodna wycieczka po różnych stylach i gatunkach opatrzona treścią. Członkowie grupy są finalistami SFP w Krakowie i OPPA w Warszawie. Od początku działalności z powodzeniem występują zarówno w klubach, jak też na imprezach plenerowych na terenie kraju, a także na zapleczu "Restauracji Sia la la la la" cyklicznej imprezy kulturalnej organizowanej niegdyś przez TCK skupiającej w sobie zapędy twórcze różnej maści.
Koncertem 9 marca w piwnicach TCK w pierwszej imprezie nowego cyklu pod hasłem "Skład Kultury" Personel wznawia działalność po blisko siedmiu latach milczenia.
Skład zespołu:
Krzysztof Huber – wokal
Mariusz „Mario” Dziekan – instrumenty klawiszowe
Sebastian Mnich – perkusja
Piotr Sokołowski – gitara
Marek Buchowicz – bas
Marek Krupa – saksofon

Paweł Topolski fotograf
Tarnowianin, rocznik 1971. Od 1991 r. pracuje jako fotoreporter. Współpracuje z wieloma dziennikami i portalami internetowymi w Tarnowie. Jego fotografie publikowane są także w prasie, m.in. w Gazecie Wyborczej, Dzienniku Polskim, Temi, Polityce, czy Wprost. Paweł Topolski zajmuje się także fotografią artystyczną. Jego prace wystawiane były m.in.: w Art Cafe ("Portrety" - 1998), w ramach "Galicjaner Sztetl" (Tarnów, 2005), a także w Wilanowie.

Paweł Reszela komik, autor, aktor
Komik, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany w kraju i za granicą.
Główną cechą jego występów jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Bawi przede wszystkim humorem sytuacyjnym i zabawnymi zdarzeniami, które mogą spotkać każdego z nas. Doświadczenie kabaretowe może zagwarantować nam wiele uśmiechu i łez... tych, które wydobywają się z nas wtedy kiedy już wszystko nas boli od śmiechu.
Ostatnie nagrody:

Nagroda za osobowość sceniczną, Nagroda organizatorów, wiersz napisany przez Stefana Friedmanna na cześć Pawła Reszeli - PrzeWAŁka 2011, Nagroda publiczności - Zyg-Zak 2011.

Informacje: www.tck.pl, tel. 14 6 888 888.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:13:15
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html