To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/MAKS
  
   Pieniądze z ISPA zatwierdzone   -   14/11/2003
"Kontrakt stulecia" będzie realizowany. Projekt ISPA dot. inwestycji wodociągowych i kanalizacyjnych w Tarnowie i sąsiednich gminach został ostatecznie zatwierdzony. Przez najbliższe lata na ten cel przeznaczone zostaną gigantyczne, jak na Tarnów, środki w wysokości 38 milionów euro. 68 % tej kwoty pochodzić bedzie z UE.

Ogloszenie

Jakiej skali przedsięwzięcia inwestycyjne czekają Tarnów najlepiej świadczy porównanie kwot - w ostatnich latach miasto stać było tylko jedynie na doraźne remonty lub budowę sieci wodno-kanalizacyjnej, których łączna całoroczna wartość oscylowała w granicach 1 mln euro.
W ramach obecnego programu do roku 2008 ma być wyremontowane około 240 kilometrów sieci wodno - ściekowej. W Tarnowie jest 1100 kilometrów takich instalacji. Nawet, gdybyśmy nie dostali dofinansowania i tak musielibyśmy wykonać te roboty w mocno zniszczonej infrastrukturze – przekonuje wiceprezydent Andrzej Jeleń. Prace modernizacyjne prowadzone będą także w gminie Tarnów i w Skrzyszowie. Zaplanowano też inwestycje w Grupowej Oczyszczalni Ścieków.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 03:52:13
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html