Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Eurodeputowana PO podsumowuje półmetek kadencji i otwiera biuro w Tarnowie    -   19/3/2012
Róża Thun: jestem posłanką z Tarnowa
O roli kobiet w polskiej i europejskiej polityce, sukcesach - stawianej podobno za niedościgły wzór - polskiej prezydencji, własnych osiągnięciach na półmetku europarlamentarnej kadencji, wyzwaniach na kolejne dwa i pół roku oraz zadaniach stawianych sobie w nowo otwartym biurze w Tarnowie - mówiła podczas konferencji prasowej 8 marca Róża Thun, prawdopodobnie nowa szefowa polskiej delegacji PO w Parlamencie Europejskim. Eurodeputowana PO podchodzi do znajdującego się na dziejowym zakręcie projektu Unii Europejskiej a także roli i znaczenia Polski w UE z niegasnącym entuzjazmem i wielkim optymizmem. Przyznaje jednak, że trudno obecnie jednoznacznie określić gdzie zapadają główne decyzje w UE. Tę sytuację uważa za ... pozytywną.

Ogloszenie

Posłuchaj zapisu konferencji prasowej eurodeputowanej Róży Thun. Konferencję prowadziła poseł Urszula Augustyn :PD
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(25-03-2012) Legalny Banita :
Ktoś mógłby pomyśleć, że panie się chwalą a one tylko mówią co zrobiły.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-03-2012) Ciekawski :
Posłanka Augustyn zrobiła dla Tarnowa kupę, a co zrobiła eurodeputowana Róża Thun von Jungingen? Czyżby też kupę? Jeśli tak to radość zapanuje w oczyszczalni ścieków.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-03-2012) Och ach uch :
Cóz za ochy i achy ??? pzrypomniała sobie bo wybory się zbliżają ....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-03-2012) franek :
I to jest właśnie przykład platformianych działaczek ,które o niczym nie maja pojęcia,tylko co miesiac biora kupę kasy podatnika za nieróbstwo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-03-2012) SMAFIOO :
franek, Ty uważaj, na kogo rękę podnosisz. Ta kobieta naprawdę jest przepotężna i wpływowa, co można wnioskować także z jej wypowiedzi na ww. konferencji prasowej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-03-2012) zawiedziony kolejny raz :
W czym siła tych działaczek z PO? Niech się pokazują częściej to przynajmniej obywatele wyrobią sobie prawdziwe zdanie o PO. Boże kogo wy wybieracie? Ludzie głodują żeby powstrzymać najgorszą reformę oświaty aby nie zmniejszali lekcji języka polskiego i historii w szkołach .Pani Augustyn była kiedyś nauczycielem i nie widzi że ta reforma jest zła. Ponoć była wicprzewodniczącą Komisji Edukacji to co nie wiedziała co wprowadzają do szkół ? Sprowadzała Panią Hall do Tarnowa żeby pochwalić tarnowską oświatę . Czy to nie kpina patrząc co się dzieje w tarnowskich szkołach .Nie szanuje się kompetencji ,pracowitości ,oddania poświęcenia szkole. Religia też nie jest w siatce godzin.Gdzie była Pani Augustyn ? Pracownik RDN ? Wstyd i kpina z wyborców .Gdyby nie radio nie byłaby posłem .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947