Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wernisaż i koncert w "Alchemiku"   -   20/11/2004
Kawiarnia "Alchemik" serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Klaudii Kulczyk pt. "NIEbieskieNIEBIAŃSKIE" oraz na koncert muzyki filmowej na jazzowo "Movie Story". Wernisaż odbędzie się 28 listopada 2004 o godz. 18.00, koncert - również 28 listopada, o godz. 19.30.

Ogloszenie
>

Klaudia Kulczyk jest studentką PWSZ w Tarnowie. Uczęszczała na zajęcia Autorskiej Pracowni Plastycznej Witolda Pazery. Związana jest również z Teatrem Bajki i Baśni Ezis.
Klaudia Kulczyk o swojej wystawie :
"NIEbieskieNIEBIAŃSKIE czyli bez kontekstów i podtekstów. Jeżeli w niebie byłyby pokoje do wynajęcia, ja poproszę ten nie-bieski-nie-biański, oczywiście. Więc OCZY wiście! I będą wisiały, a czy będą nie-bieskie, czy nie-biańskie...
To znowu ja : Klaudia Elżbieta Justyna Kulczyk. Moje oczy...nie wiem, czy nie są bieskie, ale są niebieskie, a czy niebiańskie? Cóż...a jeżeli nie, to na cóż? Na cóż ta kolejna już gościna w progach Alchemika? (wcześniejsza wystawa majowa : "Kwiatki na Dzień Matki". Niezmiennie pastele, niezmiennie kolory, niezmiennie ja. I nic więcej".


28 listopada 2004 o godz. 19.30 odbędzie się też koncert muzyki filmowej na jazzowo pt. "Movie story". Znane standardy filmowe w jazzowych aranżacjach wykonają : Bartek Rojek - perkusja, Jacek Bielecki - bas, Stanisław Migała - gitara, Bartłomiej Szułakiewicz - piano.
Kawiarnia "Alchemik" miesci się przy ul. Żydowskiej 20, budynek PTTK, wejście od ul. Fortecznej.(mt)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947