To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gdzie można kupić bilet do teatru?    -   23/3/2012
Wieści z „Solskiego”
Wraz pierwszymi dniami wiosny coraz więcej dzieci ze swoimi opiekunami spędza wolny czas na placu zabaw w Parku Strzeleckim  w centrum Tarnowa. Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica oraz… kasa biletowa Teatru im. L. Solskiego. 

Ogloszenie

To niecodzienna propozycja Tarnowskie Teatru, który  23 i 24 marca przez kilka godzin będzie sprzedawać bilety na swoje spektakle w parku.  A wszystko to, by nie odrywać dzieci od beztroskich zabaw. -Dzięki umieszczeniu  kasy biletowej  w centrum Parku Strzeleckiego rodzice będą  mogli zapoznać się z propozycjami repertuarowymi teatru oraz kupić bilety– mówi Krzysztof Bogusz kierownik działu promocji Solskiego. Kasa biletowa znajdzie się tuż obok budki z lodami i napojami na placu zabaw w najczęściej uczęszczanym parku w Tarnowie.
W marcowych i kwietniowych propozycjach repertuarowych Solskiego każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie. Najmłodsi „Powrót krasnoludków”  Zinaidy Zagner. Historia krasnoludków obudzonych po stu latach we współczesnym Tarnowie, na scenie już 31 kwietnia. Dla dorosłych współcześnie odczytane  „Trzy siostry” Czechowa , w reżyserii Eweliny Pietrowiak. Natomiast dla wszystkich Tarnowski Teatr poleca „Małego  Księcia” w reżyserii Cezarego Domagały. Spektakl muzyczny o miłości, przyjaźni i odpowiedzialności za drugiego człowieka.

Kasa biletowa na placu zabaw w Parku Strzeleckim czynna w piątek w godz. od 15 do 16 oraz w sobotę od godz. 14 do 16.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 12:01:44
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html