Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   FOR SALE na listach przebojów   -   22/11/2004
Zaledwie kilka tygodni temu młody i wielce obiecujący tarnowski zespół FOR SALE wydał swojego pierwszego singla. Dwie spośród ich piosenek trafiły już na listy przebojów – figurują na BISLIŚCIE i liście przebojów Radia MAKS. Tam zaś ich pozycję wzmocnić może każdy oddany głos! Sympatyków Joasi, Michała, Łukasza, Miłosza i Grzegorza nie trzeba do tego namawiać, ale tych, którzy nie poznali jeszcze twórczości FOR SALE a lubią spokojne soft-rockowe klimaty zachęcamy do tego.

Ogloszenie

Wraz z zespołem zachęcamy do głosowania na „PORTRET” i „WAITING FOR NEW GOD”. Muzycy zapowiadają, że postarają się, by już wkrótce dołączyły do nich kolejne utwory! Ta wiadomość ucieszyć powinna wszystkich sympatyzujących z zespołem, a także tych, którzy lubią soft-rockowe brzmienie.

FOR SALE stanowią : Joanna Sas - voc., Michał Przerwa - Tetmajer - git., Łukasz Drwal - bass, Miłosz Mikrut - perc. i Grzegorz Gawlik- keyb. Muzycy są głównie absolwentami I Liceum Ogólnokształcącego, w kwietniu br. wygrali jubileuszowy XX Przegląd Talentów organizowany przez tę szkołę. Mają też na swoim koncie zwycięstwo w prestiżowej krakowskiej "Partyrurze" a także kilka sukcesów indywidualnych. Michał jest m.in. zdobywcą Grand Prix I Tarnowskiego Festiwalu Talentów Muzycznych, który odbył się w maju w Amfiteatrze. Obecnie członkowie zespołu studiują w różnych miejscach w kraju (Warszawa, Katowice, Rzeszów), rodzinny Tarnów nadal pełni jednak rolę punktu zbornego i ... miejsca narodzin kolejnych kompozycji. Jednym z patronów utalentowanej tarnowskiej grupy jest nasz portal.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947