To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Transmisje HD Live z MET – w CSM    -   28/3/2012
La Traviata G. Verdiego
Kolejny raz Centrum Sztuki Mościce proponuje małopolskim melomanom wyjątkowe wydarzenie – transmisje na żywo z Metropolitan Opera w Nowym Jorku, jednego z najsłynniejszych teatrów operowych świata. Dzięki eksperymentalnemu połączeniu filmu z przedstawieniem na żywo Metropolitan Opera stworzyła nową jakość w sztuce, a możliwości nowoczesnego sprzętu cyfrowego CSM pozwalają zaprezentować ją na ekranie kina Millennium. Transmisja odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia o godz. 18:30.

Ogloszenie

Giuseppe Verdi - LA TRAVIATA
Najbliższe przedstawienie transmitowane na żywo to „LA TRAVIATA” Giuseppe Verdiego, która powstała z inspiracji „Damą Kameliową” Aleksandra Dumasa, powieścią napisaną pod wpływem osobistych doświadczeń autora. Historia nieszczęśliwej miłości kurtyzany Violetty i młodego mężczyzny z prowincji Alfreda cieszy się uznaniem i niesłabnącym zainteresowaniem od ponad 150 lat.
W inscenizacji „La Traviaty” granej na deskach The Metropolitan Opera w roli Violetty zobaczymy Natalie Dessay. Partię Alfredo zaśpiewa Matthew Polenzani, a jego ojca – Dmitri Hvorostovsky.
W trakcie trwania całej bezpośredniej transmisji spektaklu organizatorzy zapewniają polski tekst libretta, wyświetlany pod obrazem, który pozwala śledzić całość treści przedstawienia.

Projekt „The Metropolitan Opera: Live in HD” już szósty sezon gromadzi melomanów w salach widowiskowych całego świata. Zadebiutowało ono w 2006 roku pokazem „Czarodziejskiego fletu” Wolfganga Amadeusza Mozarta dla 30 tys. widzów, zgromadzonych w 150 salach na terenie Stanów Zjednoczonych. W sezonie (2009/2010) publiczność transmisji osiągnęła liczbę 2,4 miliona widzów na całym świecie. Obecnie w projekcie bierze udział 1600 instytucji z 54 krajów a sygnał z Metropolitan Opera odbierany jest w Japonii, Kanadzie i siedmiu krajach europejskich; najbliżej Polski – w Czechach i Niemczech.

CZAS TRWANIA:3 godziny 15 minut.
CENA BILETÓW:
40 złotych – bilety indywidualne,
35 złotych – bilety grupowe i ulgowe.
Szczegóły:www.csm.tarnow.pl,
Rezerwacja biletów: 14/633 46 04.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 21:35:45
IP     : 44.222.218.145
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html