Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Studenckie środy   -   23/11/2004
Tydzień temu w restauracji "Artie" (pl.Więźniów Oświęcimskich) Małopolska Gazeta Studencka oraz K-Team zainaugurowały cykl "studenckie środy". Już jutro w tym samym miejscu od godz. 20.00 - kolejna okazja do dobrej zabawy dla tarnowskiej braci studenckiej. Tym razem będzie to: Wieczór muzyczno - taneczny pt. "Bara, bara, bara - Mocne uderzenie ... "

Ogloszenie
>

Wstęp dla studentów jest wolny a dla uczestników, jak przed tygodniem, przewidziano upominki i nagrody. Jeżeli chcesz się zabawić i spędzić miły wieczór w super towarzystwie to nie powinno Cię tu zabraknąć - zapraszają organizatorzy. Jeżeli masz gitarę to zapraszamy do wspólnego muzykowania razem z przyjaciółmi -uzupełnia zaproszenie Rafał Kiwior. Dodaje również : - Jest to kontynuacja imprez, które zapoczątkowaliśmy już rok temu. Wtedy imprezy odbywały się w innym lokalu w Tarnowie. To nie były tylko wieczory muzyczno - taneczne, ale także wieczory karaoke i gitarowe połączone z oglądaniem skeczy i filmów. Teraz stworzył się jakby nowy pomysł.
Chcemy przełamać stereotyp studenta podążającego do pubu tylko za tanim piwem. Mamy wielu zdolnych ludzi w Tarnowie. Za dwa tygodnie chcemy, aby tu wystąpił np. tarnowski kabaret studencki. Evviva L`arte. Rozmowy już trwają. Kabaret ten ostatnio występował w klubie „Pod Jaszczurami” w Krakowie i został bardzo ciepło przyjęty.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947