Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  Próbne matury   -   23/11/2004
Wczoraj uczniowie trzecich klas części szkół ponadgimnazjalnych w Tarnowie pisali próbną maturę z języka polskiego. W I Liceum Ogólnokształcącym do egzaminu przystąpiło 75 osób, które zdają ten przedmiot w zakresie rozszerzonym. Uczniowie I LO rozpoczęli wczoraj próbną maturę o godz. 11.50, na napisanie testu mieli 130 minut czasu.

Ogloszenie
>

- Egzamin przebiega bez zakłóceń, choć uczniowie przyznają, że stopień trudności pytań w teście w zakresie rozszerzonym jest wyższy niż w podstawowym, w którym już próbowali swoich sił - mówił wczoraj w czasie trwania egzaminu wicedyrektor Krzysztof Horbacewicz. Wyniki z polskiego maturzysci powinni poznać do końca tygodnia.
Jutro młodzież z I LO będzie sprawdzać swoje umiejętności z języka angielskiego. Do egzaminu przystąpią ci, którzy zamierzają zdawać ten język w zakresie poszerzonym, w sumie 160 osób. Pozostali uczniowie szybciej zakończą lekcje, a później mają zorganizowane wyjście do kina. Zdaniem dyrekcji, kolejne dni matur będą wprowadzać mniejsze zamieszanie w życie szkoły, ponieważ odbywać się będą w mniejszych grupach. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(24-11-2004) Absolvent :
heeee luzik jak pamietam swoja mature w III LO to była nie zła parodnia ściagi latały pod sufitem a pseudo nauczyciele nie reagowali.........przeciesz i tak wszyscy zdają mature.Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2004) I-LO :
chyba nie zdales, bo poziom twojej wypowiedzi jest okropny...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2004) uczennica :
"przecieSZ"... faktycznie ściagi musiały latać pod sufitem -jak to określiłes Absolvencie.... Złapałes jedna i udało ci się. Co do tego , ze wszyscy mature zdają. ...- nie była bym tego taka pewna :] .Pozdrawiam Ps. Matura przed mna :(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947