To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Łukasz” nagrodzony „Diamentem Forbesa”    -   04/4/2012
Szpital z diamentem
Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie z prestiżowym Diamentem Forbesa. Placówka otrzymała wyróżnienie przyznawane przez miesięcznik finansowy za dynamiczne zwiększenie swojej wartości w ciągu dwóch lat. Wartość szpitala została obliczona na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową. Dokonali jej niezależni eksperci z czołowej na świecie wywiadowni gospodarczej Dun&Bradstreet, na podstawie złożonych przez szpital raportów w 2011 roku.

Ogloszenie

–Przeprowadzone w szpitalu inwestycje połączone z zakupem wysokiej jakości specjalistycznego sprzętu przyczyniły się do otrzymania przez nas wysokiej oceny. Cieszy nas to wyróżnienie i będzie mobilizowało do dalszego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług – podkreśla Anna Czech, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie, która odebrała pamiątkowy dyplom z rąk redaktora naczelnego magazynu Forbes Kazimierza Krupy.

Niezależni eksperci Forbesa zwrócili uwagę, że szpital im. św. Łukasza w Tarnowie może pochwalić się wysoką płynnością bieżącą, terminowym regulowaniem zobowiązań, niezaleganiem z płatnościami, wysoką rentownością oraz wysoką efektywnością gospodarowania majątkiem. Bardzo ważnym elementem jest także wzrost kapitału własnego placówki – w 2009 roku wyniósł on 80 mln 870 tys. zł a w 2010 roku był już ponad 6 mln 300 tys. zł wyższy.

Warto zaznaczyć, że szpital im. św. Łukasza w Tarnowie jest jedyną tego typu placówką medyczną w Małopolsce, która znalazła się w zestawieniu Forbesa wśród firm generujących przychód od 50 mln do 250 mln zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 06:01:54
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html