To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Po obu stronach wiary    -   13/4/2012
Koncert dobroczynny
15 kwietnia o godz. 17:00 oraz 20:00 w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego odbędzie się koncert dobroczynny “Po obu stronach wiary” organizowany przez Stowarzyszenie Ich Lepsze Jutro i i Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców. Najpiękniejsze wiersze ks. Twardowskiego, ks. Pasierba, Ernesta Brylla oraz innych poetów usłyszą wszyscy, którzy w Niedzielę Bożego Miłosierdzia odwiedzą tego dnia Teatr. Na scenie wystąpią: Jerzy Trela, obchodzący w tym roku 50-lecie pracy artystycznej. Agata Bernadt w wierszach śpiewanych i zespół „Krakowskie Przedmieście”. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom niepełnosprawnym, będącym pod opieką „ILJ”.

Ogloszenie

W kasach teatru można już kupować bilety w cenie 30 zł. Środki uzyskane z obu koncertów przeznaczone zostaną  na urządzenie nowych pomieszczeń dla podopiecznych Stowarzyszenia – dzieci  m.in. z zespołem Downa, zespołem Aspergera, dziecięcym porażeniem mózgowym, autyzmem i innymi sprzężonymi niepełnosprawnościami.
Od 1 września dzieci będą rehabilitowane w nowym miejscu, w nowych salach, gdzie znacznie poprawią się warunki lokalowe i terapeutyczne. Na to jednak potrzebne są środki. Każda złotówka ze sprzedaży biletów-cegiełek będzie przeznaczona na ten właśnie cel.
Bilety można nabyć także u członków KSW.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, May 27, 2022 15:17:10
IP     : 34.204.174.110
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html