Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Magisterskie w MWSE już oficjalnie   -   25/11/2004
Władze MWSE otrzymały decyzję Ministra Edukacji Narodowej i Sportu przywracającą uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie i Marketing. Oznacza to tym samym, że rozpoczął się nabór na studia uzupełniające magisterskie.

Ogloszenie

W uzasadnieniu decyzji napisano, że jej podstawą jest pozytywna opinia Państwowej Komisji Akredytacyjnej wydana po zapoznaniu się z koncepcją kształcenia, planami studiów i programami nauczania, bazą materialną i dydaktyczną, prowadzoną działalnością badawczą oraz spełnienie wymagań kadrowych określonych przez MENiS.

Dział Nauczania zajmujący się rekrutacją już wcześniej gromadził dane osób zainteresowanych podjęciem studiów magisterskich. Do blisko setki osób zostaną wysłane teraz oficjalne zawiadomienia o możliwości podjęcia studiów na kierunku Zarządzanie i Marketing. „Liczymy, że do tej grupy dołączy jeszcze spora rzesza absolwentów studiów licencjackich, którzy czekali na oficjalną decyzję Ministra. Wszyscy oni będą mogli studiować już od najbliższych dni bowiem przewidując taką możliwość mieliśmy przygotowany plan i obsadę zajęć” – podkreśla prof. dr hab. Stanisław Belniak, rektor MWSE.

Decyzja Ministra Edukacji Narodowej i Sportu jest wydana bezwarunkowo i nie określa granicznego terminu uprawnień. Oznacza to w praktyce, że Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna, po uzyskaniu pozytywnych decyzji organów kontrolnych i nadzorczych na studiach licencjackich i magisterskich ma wszelkie uprawnienia formalne do prowadzenia szkoły wyższej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(25-11-2004) ????? :
moge wiedzieć z jakiej okazji ta "wstęga" na znaku portalu?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2004) Anika :
GRATULACJE!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2004) do ?????? :
kpisz, czy o drogę pytasz. Brawo, portal !. choć oni jedni w tym miescie zrobili jakiś dobry gest wobec walczącej o swoją godność Ukrainy .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2004) Diablo :
W koncu sie udalo, mimo wrednych typow podstawiajacych nogi. Oby tak dalej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2004) Absolwent :
Panie Lis nie udalo sie :DD - a jak tam szkolka w Brzesku?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2004) luiss :
Zgodnie z moimi przewidywaniami udało się wywalczyć sprawiedliwość w sprawie MWSE. A LISek chytrusek przegrał bitwe o zniszczenie najstarszej tarnowskiej uczelni prywatnej. W Brzesku prowadzi co prawda zaściankową szkółkę Lis-Szołtysek&spółka, ale nie wiedzie im się najlepiej. Życzę tym wrednym typom z całego serca, aby im się wiodło jak najgorzej!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2004) moyal :
najstarsza prywatna uczelnia, hahahahahahahaha, smieszne, najgorsza uczelnia bo prywatna :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2004) do moyal :
Zauważ, że w większości uczelnie prywatne są znacznie lepsze niż państwowe molochy. Są mniejsze, szybciej się rozwijają, bardziej nakierowane są na studentów; a na państwowych kołchozach studentów się olewa, ważne tylko, żeby nahapać się kasy, odbębnić swoje i tyle. Nie znasz życia, to się nie wypowiadaj. Jakbyś studiował na prywatnej i państwowej, to byś inaczej gadał. Pomyśl, zanim napiszesz takie bzdury...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2004) hubert :
skończyły się intrygi i od razu jest lepiej

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-03-2007) slucham? :
Do moyal napisal ze uczelnie panstwowe to molochy na ktorych studentow sie olewa. Tam sie studentow uczy i wymaga a nie puszcza sie kazdego kto tylko zaplacil czesne. Jezeli chcesz kupic dyplom idz na uczelnie prywatna jak chcesz sie czegos nauczyc idz na panstwowa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947