To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Plenerowe oddawanie krwi    -   19/4/2012
MOTOSERCE
Duża akcja charytatywna z udziałem tarnowskich motocyklistów odbędzie się już w najbliższą sobotę, 21 kwietnia, na rynku. Krew pobierana będzie w Galerii Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Tarnowski. Początek o godzinie 14.00. Krew będzie pobierana do 18.00. Imprezę pod hasłem „Motoserce 2012” rozpocznie parada motorowa ulicami miasta. W przedsięwzięcie zaangażowały się tarnowskie służby – Policja, Straż Pożarna i Miejska. Szczegółowy program prezentujemy poniżej.

Ogloszenie
>

14.00 – 18.00 - pobór krwi na rynku w punkcie ZPAP
14.00 - parada motorowa
14.15 – policyjne konkursy dla dzieci
15.00 – blok imprez dla dzieci (występ Agaty Łabno, przedstawiciela Stowarzyszenia Pomocy Osobom Upośledzonym Umysłowo oraz teatru „Krasnolud” z Krakowa)
16.30 – inscenizacja wypadku komunikacyjnego i akcji ratunkowej z udziałem służb ratowniczych
17.00 – pokazy sprzętu uczestniczącego w akcji, konkursy z nagrodami, pokazy tresury psów policyjnych
18.00 – zakończenie i podsumowanie akcji poboru krwi, koncert „W podzięce dawcom”. Wystąpią: młodzież z Pałacu Młodzieży, TNT, Tearing Snout, Uwaga Na Jeże.

-Krew jest lekiem, którego niczym nie można zastąpić. Podawana jest w stanach zagrożenia życia. Najnowocześniejsze i najbardziej skomplikowane zabiegi operacyjne nie byłyby możliwe do wykonania bez krwi i krwiodawców – podkreśla prezes zarządu PCK w Tarnowie, radny Stefan Wrona. Dodajmy, że na terenie Tarnowa działa 14 klubów Honorowego Krwiodawstwa PCK zrzeszających 590 członków i 800 wolontariuszy. W ubiegłym roku powstał klub HDK przy Urzędzie Miasta. Dzięki otwartym akcjom poboru krwi m.in. takich jak „Motoserce – krew darem życia”, piknik „Uratuj mi życie” i innych organizowanych w szkołach i zakładach pracy zwiększa się zarówno liczba krwiodawców, jak również ilość pozyskanej krwi.
W Tarnowie jest ok. tysiąca czynnych honorowych dawców krwi PCK (osób, które oddają krew regularnie), jest również bardzo wielu wolontariuszy, szczególnie wśród młodzieży.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:56:47
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html