Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   20. Skrzydlate Spotkanie   -   25/11/2004
Kolejne, niejako jubileuszowe, bo 20. spotkanie "Na skrzydłach po drabinie" – już w najbliższą niedzielę, 28 listopada o godz. 10.30 w foyer tarnowskiego Teatru. Sympatycy tych oryginalnych poetycko - muzycznych poranków, będą mogli tym razem usłyszeć poezje Jana Rybowicza czytaną przez aktorów Teatru Nie Teraz – Łukasza Gawlika, Alberta Opolskiego i Szymona Seremeta (na zdjęciu).

Ogloszenie
>

Dźwiękami Rosiniego, Własowa, Garsona i Van Goensa dopełnią frazy poezji grający na fortepianie - Karolina Ciochoń i Michał Chrobak, wiolonczeli – Katarzyna Cichoń, klarnecie – Dominik Chrobak i akordeonie – Bogdan Wróbel. Gościnnie, z etiudą poetycką, wystąpią również dzieci z opiekuńczo-wychowawczej świetlicy przy mościckiej parafii NMPKP - Ania Serwatka, Agnieszka Solak, Mariusz Gądek i Sławomir Sęk.

A, że …radość życia płynie z obecności/ drugiego człowieka.. … cokolwiek zrobisz/ będzie dobrze..
- jak pisał Jan Rybowicz – warto w tę niedzielę, 28 listopada, przyjść do Teatru i wsłuchać się w poezje tego Wielkiego hardego i wrażliwego samotnika z Lisiej Góry, po trosze szaleńca … dziś prawie zapomnianego. No, może nie do końca. J.Rybowicz został zaledwie kilka tygodni temu jednym z laureatów w Plebiscycie 25 -lecia tygodnika TEMI w kategorii "Ludzie kultury". Region zatem o poecie nie zapomniał, czego dowodem również niedzielne spotkanie. Zapraszamy na nie w imieniu organizatórów. (k_d)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947