To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   20. Skrzydlate Spotkanie   -   25/11/2004
Kolejne, niejako jubileuszowe, bo 20. spotkanie "Na skrzydłach po drabinie" – już w najbliższą niedzielę, 28 listopada o godz. 10.30 w foyer tarnowskiego Teatru. Sympatycy tych oryginalnych poetycko - muzycznych poranków, będą mogli tym razem usłyszeć poezje Jana Rybowicza czytaną przez aktorów Teatru Nie Teraz – Łukasza Gawlika, Alberta Opolskiego i Szymona Seremeta (na zdjęciu).

Ogloszenie
>

Dźwiękami Rosiniego, Własowa, Garsona i Van Goensa dopełnią frazy poezji grający na fortepianie - Karolina Ciochoń i Michał Chrobak, wiolonczeli – Katarzyna Cichoń, klarnecie – Dominik Chrobak i akordeonie – Bogdan Wróbel. Gościnnie, z etiudą poetycką, wystąpią również dzieci z opiekuńczo-wychowawczej świetlicy przy mościckiej parafii NMPKP - Ania Serwatka, Agnieszka Solak, Mariusz Gądek i Sławomir Sęk.

A, że …radość życia płynie z obecności/ drugiego człowieka.. … cokolwiek zrobisz/ będzie dobrze..
- jak pisał Jan Rybowicz – warto w tę niedzielę, 28 listopada, przyjść do Teatru i wsłuchać się w poezje tego Wielkiego hardego i wrażliwego samotnika z Lisiej Góry, po trosze szaleńca … dziś prawie zapomnianego. No, może nie do końca. J.Rybowicz został zaledwie kilka tygodni temu jednym z laureatów w Plebiscycie 25 -lecia tygodnika TEMI w kategorii "Ludzie kultury". Region zatem o poecie nie zapomniał, czego dowodem również niedzielne spotkanie. Zapraszamy na nie w imieniu organizatórów. (k_d)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, February 28, 2024 22:39:47
IP     : 44.192.15.251
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html