To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bezpłatne badania profilaktyczne w „Łukaszu”    -   27/4/2012
Dzień Walki z Czerniakiem
Pojawia się i rośnie szybko, daje liczne i wczesne przerzuty - na czerniaka cierpi coraz więcej osób. 28 kwietnia w Szpitalu im. Św. Łukasza w Tarnowie będzie można skorzystać z bezpłatnych badań dermatologicznych w kierunku wykrywania czerniaka. -To nowotwór złośliwy, który może dotknąć każdego - mówi lek. dermatolog Beata Bzdulska-Doskocz.

Ogloszenie
>

Choć Dzień Walki z Czerniakiem przypada 27 kwietnia, dla wygody pacjentów bezpłatne badania profilaktyczne Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w Tarnowie przeprowadzi dzień później, w sobotę 28 kwietnia w godz. od 10:00 do 12:00.
Czerniak jest złośliwym nowotworem skóry. Kiedy się pojawi, rośnie szybko, dając wczesne i liczne przerzuty. Ryzyko wystąpienia czerniaka zwiększają przypadki tej choroby w rodzinie, duża liczba znamion barwnikowych na skórze, częste oparzenia słoneczne (szczególnie w dzieciństwie) jak również długotrwałe przebywanie na słońcu i korzystanie z solarium.
Jak jednak podkreśla kierownik Tarnowskiego Ośrodka Onkologicznego prof. Leszek Kołodziejski, we wczesnym stadium czerniak jest uleczalny w większości przypadków.

Posłuchaj wypowiedzi dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Św. Łukasza w Tarnowie Anny Czech oraz kierownika Tarnowskiego Ośrodka Onkologicznego prof. Leszka Kołodziejskiego :MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:20:34
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html