To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Charytatywne akcje tarnowskiej młodzieży   -   26/11/2004
Ruszyła właśnie organizowana przez tarnowską młodzież Mikołajkowa akcja „Wszystkie dzieci są kochane”. Od dzisiaj do niedzieli trwać będzie też w tarnowskich supermarketach tradycyjna zbiórka żywności dla najuboższych. Hasło tej z kolei akcji brzmi : „Pomóż nam pomagać”.

Ogloszenie
>

W tym roku przedsięwzięcie pn.„Wszystkie dzieci są kochane” organizują działacze Młodzieżowej Rady Miasta Tarnowa i Towarzystwa Powszechnej Pomocy „Serce”. Chodzi o to, by każda klasa ufundowała choćby jedną paczkę, w szkołach już organizowana jest pomoc. Podarki zostaną przekazane najbiedniejszym i chorym maluchom – mówi inicjator Stanisław Olszówka. Zaplanowano, że obdarowanych zostanie około czterystu dzieci z ośrodków terapeutycznych w Tarnowie i okolicach. Uroczystość odbędzie się 6 grudnia w sali konferencyjnej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. A tymczasem ruszyły także przygotowania do kolacji wigilijnej dla bezdomnych. Spotkanie odbędzie się jak zwykle w Domu Nauczyciela przy ul. Słowackiego w Tarnowie.

W piątek rusza też świąteczna zbiórka żywności w tarnowskich supermarketach. Akcja potrwa trzy dni. Będzie prowadzona w ośmiu sklepach. Uczniowie siedmiu szkół ponadgimnazjalnych namawiać będą mieszkańców by do specjalnie ustawionych koszy wrzucali produkty trwałe. Najbardziej potrzebne są konserwy, olej, ryż, makaron, mleko, słodycze, cukier i mąka. Hasło akcji brzmi : „Pomóż nam pomagać”. Zebrane produkty żywnościowe przekazane zostaną do Banku Żywności, który zajmie się rozprowadzaniem paczek świątecznych wśród najuboższych. Zbiórka potrwa do niedzieli.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, February 28, 2024 23:13:44
IP     : 44.192.15.251
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html