Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Charytatywne akcje tarnowskiej młodzieży   -   26/11/2004
Ruszyła właśnie organizowana przez tarnowską młodzież Mikołajkowa akcja „Wszystkie dzieci są kochane”. Od dzisiaj do niedzieli trwać będzie też w tarnowskich supermarketach tradycyjna zbiórka żywności dla najuboższych. Hasło tej z kolei akcji brzmi : „Pomóż nam pomagać”.

Ogloszenie

W tym roku przedsięwzięcie pn.„Wszystkie dzieci są kochane” organizują działacze Młodzieżowej Rady Miasta Tarnowa i Towarzystwa Powszechnej Pomocy „Serce”. Chodzi o to, by każda klasa ufundowała choćby jedną paczkę, w szkołach już organizowana jest pomoc. Podarki zostaną przekazane najbiedniejszym i chorym maluchom – mówi inicjator Stanisław Olszówka. Zaplanowano, że obdarowanych zostanie około czterystu dzieci z ośrodków terapeutycznych w Tarnowie i okolicach. Uroczystość odbędzie się 6 grudnia w sali konferencyjnej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. A tymczasem ruszyły także przygotowania do kolacji wigilijnej dla bezdomnych. Spotkanie odbędzie się jak zwykle w Domu Nauczyciela przy ul. Słowackiego w Tarnowie.

W piątek rusza też świąteczna zbiórka żywności w tarnowskich supermarketach. Akcja potrwa trzy dni. Będzie prowadzona w ośmiu sklepach. Uczniowie siedmiu szkół ponadgimnazjalnych namawiać będą mieszkańców by do specjalnie ustawionych koszy wrzucali produkty trwałe. Najbardziej potrzebne są konserwy, olej, ryż, makaron, mleko, słodycze, cukier i mąka. Hasło akcji brzmi : „Pomóż nam pomagać”. Zebrane produkty żywnościowe przekazane zostaną do Banku Żywności, który zajmie się rozprowadzaniem paczek świątecznych wśród najuboższych. Zbiórka potrwa do niedzieli.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl