To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Udana promocja oddziału ginekologiczno-położniczego w „Łukaszu”    -   07/5/2012
Mama, Tata i ja...
Położne Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie wzięły udział w akcji „Mama, Tata i ja”, która odbyła się w weekend 28 i 29 kwietnia br. w Gemini Park Tarnów. Panie prezentowały oddział ginekologiczno-położniczy, szkołę rodzenia oraz promowały naturalne metody karmienia piersią. Gościem akcji była Kasia Cichopek.

Ogloszenie

W sobotę i niedzielę w centrum handlowym Gemini Park Tarnów położne radziły paniom w ciąży oraz młodym mamom, jak przygotować się do porodu i opiekować maluchem po jego urodzeniu. Zainteresowanych nie brakowało – mamy, które pojawiły się w „strefie zdrowia” mogły dowiedzieć się m.in. jak dobrze przygotować się do porodu, jak w sposób naturalny radzić sobie z bólem podczas porodu, poznawały techniki relaksacyjne. Prezentowana było także nowatorskie rozwiązanie jakim jest gaz rozweselający, który na życzenie pacjentek stosuje się w szpitalu podczas porodu. Na scenie usytuowanej w strefie restauracyjnej położne w towarzystwie gościa specjalnego Kasi Cichopek rozmawiały o tym, co powinny robić mamy i tatusiowie po przyjściu dziecka na świat, jak się nim dobrze opiekować, aby było szczęśliwe i zdrowe. Sporym zainteresowaniem cieszyła się bezpłatna, najstarsza w Tarnowie szkoła rodzenia, która przy Szpitalu Wojewódzkim działa już od 16 lat. Położne pokazywały, jak pielęgnować noworodka, jak ratować dziecko w przypadku zachłyśnięcia. Promowały także naturalne metody karmienia piersią i porody rodzinne. Warto zaznaczyć, że w szpitalu wojewódzkim im. św. Łukasza znajduje się specjalny pokój do porodów rodzinnych, z którego chętnie korzystają rodzice.
Oprócz porad dla przyszłych mam i tych, których dzieci przyszły już na świat, wszyscy chętni mogli bezpłatnie zbadać ciśnienie, zmierzyć poziom cukru we krwi oraz wykonać pomiar miednicy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, August 19, 2022 21:25:03
IP     : 34.236.192.4
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html