Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie    -   10/5/2012
Pochód Godności
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, które było pomysłodawcą ustanowienia Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, organizuje związane z nim uroczystości. Centralne obchody odbywają się w Warszawie, ale różnego rodzaju wydarzenia organizowane są w całej Polsce. W sobotę 12 maja przed Kolumną Zygmunta na Placu Zamkowym w Warszawie rozpocznie się „Pochód Godności”. Uda się on w kierunku Rynku Nowego Miasta, gdzie do wieczora odbywać się będą koncerty, występy zespołów z udziałem osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz kiermasz wyrobów artystycznych, pokazy sportowe i mody. Przedstawiciele Koła z Tarnowa jadą do Warszawy aby dołączyć do ogólnopolskiej manifestacji. W Tarnowie Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tarnowie wspólnie z właścicielami WRTC FURIOSO już po raz piąty organizuje w sobotę „Piknik majowy” w Starych Żukowicach...

Ogloszenie

W tej integracyjnej imprezie uczestniczą podopieczni placówek wraz z rodzinami, pracownicy oraz członkowie Stowarzyszenia i osoby wspierające jego działalność oraz zaproszeni goście. Dzięki licznym sponsorom możliwe jest zapewnienie wspaniałej, nieodpłatnej zabawy   dla wszystkich oraz poczęstunku z grilla. Wśród tegorocznych atrakcji  są: przejażdżki konne, przejażdżki zaprzęgiem konnym, zjeżdżalnia i trampolina dmuchana, pokazy wozu strażackiego i policyjnego, motocykli, konkursy, gry i zabawy z  nagrodami, malowanie twarzy, rysowanie i malowanie w plenerze, pokazy zabaw i sportów dla psów, dogoterapia, strzelanie z łuku. Imprezę prowadzą profesjonalni animatorzy zabawy z firmy „Balmistrz”, a pomoc swą zaoferowali wolontariusze - uczniowie tarnowskich szkół. 

Również Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO organizuje dla swoich podopiecznych w niedzielę 13 maja wycieczkę autokarową do Bałtowa. W programie: zwiedzanie z przewodnikiem Jura Parku, czas wolny na placu zabaw, obiad, wycieczka schoolbusem do Zwierzyńca.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl