Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowska Akademia Młodych    -   10/5/2012
O pracy Policji – na PWSZ
Czym zajmują się policjanci, jak wygląda ich praca dziś, a jak wyglądała w przeszłości, co zrobić żeby zostać policjantem - na wszystkie te i wiele innych pytań odpowiedzą w najbliższą sobotę, 12 maja tarnowscy funkcjonariusze, biorący udział w zajęciach dla najmłodszych słuchaczy, w ramach Tarnowskiej Akademii Młodych. Na wszystkie dzieci, które wraz z rodzicami zechcą odwiedzić tego dnia Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie czekają liczne atrakcje, m.in. wykład dotyczący pracy i historii Polskiej Policji, pokaz tresury psów policyjnych, pokazy policyjnego sprzętu – radiowozów, wyposażenia tarnowskich antyterrorystów i techników kryminalistyki.

Ogloszenie
>

Organizowana przez tarnowską uczelnię i Komendę Miejską Policji w Tarnowie sobotnia impreza, wpisuje się w działalność Tarnowskiej Akademii Młodych, która jest wzorowaną na europejskich uniwersytetach dziecięcych (European Children’s University Network) ofertą edukacyjną, realizowaną przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie od września 2010 r. Jej celem jest popularyzacja wiedzy i rozbudzenie aktywności poznawczej u najmłodszych poprzez zabawę. Udział w zajęciach jest również alternatywną formą spędzenia wolnego czasu dla długotrwałego i często bezcelowego siedzenia przed komputerem i telewizorem. Tarnowska Akademia Młodych adresowana jest do dzieci w wieku od 7 lata do 12 lat i obejmuje interaktywne wykłady oraz warsztaty z różnych dziedzin naukowych: humanistyki, matematyki, historii, psychologii, przyrody, fizyki, archeologii i medycyny. W bieżącym roku akademickim w zajęciach uczestniczy 110 dzieci.
Ostatnie zajęcia dla małych słuchaczy w roku akademickim 2011/2012 odbędą się 12 maja 2012 r. Ten dzień jednocześnie zostanie poświęcony Policji. Będzie miał formę otwartą i ogólnodostępną.

Zapraszamy zatem wszystkie dzieci wraz z opiekunami do uczestniczenia w tej niecodziennej imprezie – czytamy w nadesłanej informacji.
Początek: 12 maja, godz. 10.00 (część wykładowa), budynek C Auli Centrum Nowatorskich Technologii
Część pokazowa w godzinach 11.15 - 12.30, (dziedziniec uczelni).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947