To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Świętowały pielęgniarki i położne    -   15/5/2012
Uroczystość w „Łukaszu”
Są obecne przy przyjściu człowieka na świat, opatrują rany, robią zastrzyki, pocieszają, pomagają i opiekują się chorymi – pielęgniarki i położne ze szpitala wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie obchodziły swoje święto. Z tej okazji 14 maja odbyło się okolicznościowe spotkanie, podczas którego dyrektor placówki Anna Czech wręczyła symboliczne podziękowania i gratulacje.

Ogloszenie

Pielęgniarki i położone stanowią najliczniejszą grupę zawodową w tarnowskim szpitalu im. św. Łukasza. -To nie tylko zawód, to powołanie. Dzień i w nocy czuwają nad tym co najcenniejsze – ludzkim życiem. W naszym szpitalu to grupa licząca ok. 650 osób, w tym także mężczyzn, posiadająca bardzo duży potencjał. Ponieważ medycyna w szybkim tempie się rozwija, cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, dokształcając się na studiach podyplomowych, licencjackich. To jednocześnie przekłada się na bezpieczeństwo pacjentów – podkreśla Zdzisław Wolak, zastępca dyrektora ds. pielęgniarstwa w szpitalu im. św. Łukasza.
Anna Czech, dyrektor szpitala wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie podczas spotkania z okazji święta, podziękowała wszystkim pielęgniarkom i położnym wykonującym ten trudny zawód. –Spełniacie Państwo bardzo ważną role w diagnozowaniu i leczeniu chorych. Doceniam ten wielki trud i wysiłek. Wszyscy realizują swoje zadania, które są jednocześnie misją, z głębokim zaangażowaniem i oddaniem – podkreśla A. Czech, która życzyła jednocześnie „odkrywania na nowo wyjątkowego sensu i wartości w pracy, która jest pięknym powołaniem”.

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych w szpitalu wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie był także okazją do rozmów o przyszłości tych zawodów, sposobie kształcenia nowych kadr, które stanowią bardzo ważny element w procesie terapeutycznym.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, August 19, 2022 20:30:27
IP     : 34.236.192.4
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html