Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jazz Band Ball Orchestra i nie tylko...    -   16/5/2012
4 Tarnowska Wiosna Jazzowa
Już 17 maja w ramach 4 Tarnowskiej Wiosny Jazzowej w Tarnowie wystąpi Jazz Band Ball Orchestra ze swoimi gośćmi – Zbigniewem Wodeckimi i Leszkiem Żądło. Dzień później zagrają Funny Fellows ze Słowacji i Leliwa Jazz Band...

Ogloszenie

17 maja, godz. 19:00, Tarnowski Teatr im. L. Solskiego: Jazz Band Ball Orchestra i goście  - Zbigniew Wodecki i Leszek Żądło. Harmonia Garden (Węgry)
„Dawno, dawno temu, na początku lat sześćdziesiątych studenci krakowskiej Wyższej Szkoły Muzycznej założyli zespół. Tak zaczynałaby się bajka o jedynym europejskim zespole jazzowym, który koncertując w kraju i poza jego granicami, wygrywając festiwal jazzowy za festiwalem trafia do Stanów Zjednoczonych i odnosi tam prawdziwie oszałamiający sukces”  –  tym zespołem jest Jazz Band Ball Orchestra, który cieszy swoją muzyką miłośników jazzu już od 50 lat. W czwartek 17 maja, o godz.19.00, JBBO zagra jubileuszowy koncert na Dużej Scenie Teatru, przedstawiając swoje utwory łączące tradycyjny jazz z elementami m.in. swingu, boogie i bluesa. Z zespołem wystąpią gościnnie Zbigniew Wodecki oraz Leszek Żądło. Wcześniej zagra zespół Harmonia Garden. Muzyka tej węgierskiej grupy, przywołuje na myśl ogród, w którym odnajdują się  dźwięki czardaszu, bossa novy, jazzu, swingu i tanga.

18 maja, godz. 20:00, Club Bombay Music: Funny Fellows i Leliwa Jazz Band
W drugi dzień Tarnowskiej Wiosny Jazzowej, 18 maja będzie można usłyszeć Funny  Fellows ze Słowacji i zespół Leliwa Jazz Band.  Muzycy rozpoczną występ o godz. 20.00 w Club Bombay Music w Tarnowie.

Bilety na koncert 17 maja w cenie 30 zł do nabycia w Tarnowskim Teatrze (14 688 32 87, kom. 784 976 026, e-mail: kasabiletowa@teatr.tarnow.pl) oraz przez Internet www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(17-05-2012) bolo :
Jasne "Czardaszu " to jakas nowa forma muzyvzna - czy tak ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-05-2012) fot :
koncert w teatrze extra, Węgrzy super !!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-05-2012) Ewelina :
Węgierska grupa była rewelacyjna . Koniecznie zaproście ją jeszcze tego można słuchać nawet kilka godzin.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947