Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Na festiwalowej tratwie ...   -   30/11/2004
Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią meldujemy się na Festiwalowej Tratwie z najnowszym serwisem informacyjnym. Jak już informowaliśmy Festiwal VITAE VALOR (10-16 XII) organizowany jest przez młodych i dla młodych, niezależnie od wieku i wszelkich innych uwarunkowań. W związku z czym, w oparciu o ubiegłoroczne doświadczenia powołany został specjalny komitet organizacyjny w liczbie 50 osób złożonych z młodzieży szkół średnich i studentów.

Ogloszenie
>

Właśnie w ostatnią niedziele odbyło się drugie już spotkanie tego gremium w stałym miejscu to jest na Tratwie, która jest zakotwiczona przy ul. Dwernickiego obok Kościoła Akademickiego.
Spotkanie prowadzili główni sternicy Festiwalu w składzie: Ks. Artur Ważny, Jerzy Świtek i Ryszard Zaprzałka.
W trakcie kilkugodzinnego spotkania omówiono podstawowe sprawy organizacyjne Festiwalu i podjęto szereg, konkretnych decyzji.
Powołano trzy kilkuosobowe grupy „szturmowe”:
- PLASTYCZNĄ, której zadaniem będzie oprawa plastyczna Festiwalu, czyli dekoracja sali kinowej, przygotowanie wernisaży, oraz aranżacja holu Kina i reklama na mieście.
- ARTYSTYCZNĄ, której zlecono przygotowanie zabawy choinkowej dla dzieci (inscenizacja bajki, gry i zabawy).
- PORZĄDKOWĄ, której powinnością będzie ogólne pilnowanie porządku pod czas Festiwalu i dbanie o jego kulturalny przebieg. Członkowie tego „komanda” zostaną wyposażeni w identyfikatory, oraz koszulki z logiem Festiwalu, co sprawi że będą oni wyraźnie rozpoznawalni przez gości Festiwalu, którym winni służyć opieką i wszechstronną pomocą.
Odbyto także dłuższą dyskusję na temat Nagrody Młodych „Semen 2004”, której kapitułę stanowi młodzież tworząca duszpasterską wspólnotę „Tratwy”. Chodziło o uściślenie kryteriów i kategorii przyznawanej po raz pierwszy nagrody oraz jej kształtu plastycznego, czym zajmuje się plastyczka Urszula Gawron. Ale o szczegółach nagród przyznawanych na Festiwalu poinformujemy oddzielnie. Również wzorem ubiegłego roku w holu Kina „Marzenie” zainstalowane zostanie specjalne stoisko w kształcie tratwy, na którym będzie można zakupić festiwalowe wydawnictwa, pamiątki i gadżety.
Tegoroczny Festiwal po raz pierwszy będzie miał swoją Gazetę Festiwalową, która ukazywać się będzie codziennie przez cały czas trwania imprezy. W związku z powyższym powołano specjalny zespół studenckich dziennikarzy. Szefować tej pionierskiej inicjatywie będzie doświadczony tarnowski dziennikarz Ryszard Zaprzałka.
To tyle dzisiejszych doniesień z Festiwalowej Tratwy. Na kolejny serwis zapraszamy jutro.

organizatorzy
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(01-12-2004) lucky :
Dobrze ze jest Festiwal jest nam potrzebny.Dobrego filmu tak mało,a o wartości życia tak naprawdę na co dzień się nie zajmujemy,a szkoda.Dlatego Festiwal powinien sie rozwijać ,a jakoś po przeczytaniu tego tekstu mam inne odczucia ,jakoby by między panami dyrektorami szerzyła się nie zdrowa konkurencja i stąd to pogrubione przy nazwisku pana Świtka by mógł "zdecydowanie lepiej"odróżnić sie od drugiego dyrektora Zaprzałki,oby ta chora konkurencja nie "pokonała"Festiwalu,którego przecież sam jest autorem.Wyraźnie widać tutaj lansowanie jak nie pierwszy to drugi,a przecież to Festiwal ,który prowadzą studenci.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-12-2004) AnkaKinomanka :polka10@poczta.onet.pl 
Oczywiscie wydarzenia kulturalne takiego kalibru w Naszym Tarnowie to naprawdę coś wielkiego.Mam natomiast pytanie techniczne- gdzie można znależć opis prezentowanych podczas VITAE VALOR filmów, ja doszukałam się recenzji 6,a chciałabym wiedzieć czego dany film dotyczy.Dzięki z góry!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947