Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „W ciemności” w VoD Multimedia Polska    -   19/5/2012
Multimedialne nowości
Nominowany do Oscara film Agnieszki Holland od 17 maja mogą oglądać abonenci cyfrowej telewizji Multimedia Polska. Film opowiada opartą na faktach historię Leopolda Sochy, drobnego złodziejaszka ze Lwowa, który pomaga ukrywać się w kanałach uciekinierom z getta.

Ogloszenie
>

Multimedia Polska, drugi pod względem liczby abonentów, operator w Polsce, udostępnił w swojej usłudze VoD „W ciemności” – film Agnieszki Holland, który w tym roku był nominowany do Oscara, a w ubiegłym tygodniu został uhonorowany Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni.
Film opowiada opartą na faktach historię Leopolda Sochy, drobnego złodziejaszka ze Lwowa, który pomaga ukrywać się w kanałach uciekinierom z getta. Początkowo dla zarobku, później z prawdziwym zaangażowaniem walczy o życie ukrywających się Żydów przez ponad rok.
„W ciemności” dostępny jest w wersji SD za 9,99 zł oraz HD za 13,99 zł.

Wśród majowych nowości VoD w sieci Multimedia Polska znalazł się także inny głośny, polski film – „Sala samobójców” w reżyserii Jana Komasy. Film, wykorzystujący nowatorskie w skali polskiego kina techniki grafiki komputerowej, opowiada o chłopcu, który zostaje wciągnięty w niebezpieczny wirtualny świat. „Sala samobójców” można wypożyczyć za 9,99 zł

Wśród premier znajdziemy również animowany film w jakości 3D – „Ale cyrk”. Inne premierowe tytuły to: komedie „Pokaż kotku co masz w środku”, „Jak ona to robi”, „1 i ½ rycerza”, „Kelnerzy” , „Żywa Tarcza”, „Kontrabanda”, „Intruzi”, „Crahs Kids: Nie ufaj nikomu”, „Śmiercionośny ładunek”, „Śmiertelna Odwilż”, „Dziewczyna przecięta na pół” , „Titanic II”. Wszystkie filmy można oglądać przez 48 godzin od momentu wypożyczenia.

Majowe premiery VoD Multimediów można wypożyczać również w sieci w serwisie mmTV.pl.
(reklamowa informacja prasowa)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947