Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieczór Kabaretowy w „Marzeniu”    -   21/5/2012
Kabaret Jurki już 30 maja
30 maja o godz. 20:00 Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do kina Marzenie na Wieczór Kabaretowy z Kabretem JURKI z Zielonej Góry. Kabaret zaprezentuje się w Tarnowie z nowym programem „Reżyser”. Czy kabaret to teatr, improwizacja, jawa, sen, życie czy sztuka jakaś? Pewnie wszystkiego po trochu, a w te różne światy i stany wciąga nas kabaret JURKI poprzez postać Reżysera, Aktorki i Aktora. Tych troje, z wszelkimi ludzkimi i zawodowymi ułomnościami i zdolnościami, w zderzeniu z tym co zostało perfekcyjnie przygotowane, a tym, co pojawia się tu i teraz to wybuchowa mieszanka humoru i treści, tak charakterystycznych dla kabaretu JURKI...

Ogloszenie
>

"Mimo lekkości scenicznej bardzo poważnie traktują odbiorców, dbając nie tylko o treść ale i formę spektaklu. Oglądający program czują, że to co widzą zostało zrobione specjalnie dla nich. JURKI reprezentują wysoki poziom żartów i umiejętności aktorskich. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program. W 1996r na PACE zachwycili jurorów i krakowską publiczność stworzeniem tzw. nurtu sierocego, przedstawiającego grupę ludzi onieśmielonych, zagubionych na scenie, zaskoczonych reakcją publiczności, czego efektem było kłanianie się w środku skeczu. Zdobyli wówczas I Nagrodę. Ich kolejne programy mają już inną formę, ale tak samo świetne pomysły" - pisała Agnieszka Kozłowska.
Nagrody:
2007 I nagroda dla Agnieszki Litwin-Sobańskiej na IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. w kategorii interpretacji za wykonanie piosenki Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego "Dziewica Anastazja".
2005 III nagroda dla kabaretu Jurki oraz nagroda Ukrytego Jurora na FESTIWALU KABARETOWYM RYJEK W RYBNIKU, I nagroda dla Wojciecha Kamińskiego w KONKURSIE PIOSENKI KABARETOWEJ na FESTIWALU KABARETOWYM DEBEŚCIAK w Dąbrowie Górnicze.
2004 III nagroda dla Agnieszki Litwin na I OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PIOSENKI KABARETOWEJ O.B.O.R.A w Poznaniu oraz nagroda Rektora ASP w Poznaniu - Wojciecha Mullera, nagroda indywidualna dla Agnieszki Maryli Litwin za koństrukcję postaci - w KONKURSIE KABARETOWYM PRZEWAŁKA w Wałbrzychu.
2003 Grand Prix dla znanego Wojtka Kamińskiego (ex-equo z Grzegorzem Halamą) IV OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU SZTUKI ESTRADOWEJ w Warszawie.
2001 wyróżnienie dla Przemysława Żejmo na FESTIWALU FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH w Krakowie za film "Dzikość serca", II nagroda dla Przemysława Żejmo na V PRZEGLĄDZIE FILMÓW AMATORSKICH w Warszawie JUTRO FILMU.
1997 nagroda Programu III Polskiego Radia na FESTIWALU KABARETOWYM MULATKA w Ełku.
1996 I nagroda na PRZEGLĄDZIE KABARETÓW PaKA w Krakowie, II nagroda na LIDZBARSKICH BIESIADACH HUMORU I SATYRY w LIDZBARKU WARMIŃSKIM.
1995 Grand Prix na FESTIWALU KAABRETOWYM MULATKA w Ełku

Koncert Kabaretu Jurki odbędzie się w kinie Marzenie 30 maja 2012 r. o godz. 20:00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5 oraz kasie kina Marzenie - Staszica 4.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947