Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wątok coraz bardziej bezpieczny i ładny    -   21/5/2012
Wieści z tarnowskiego magistratu
Jeszcze w tym roku tarnowianie będą mogli spacerować kolejnym, uporządkowanym odcinkiem bulwarów na Wątokiem. To wspólna inwestycja Małopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie oraz tarnowskiego magistratu. Nowe ścieżki spacerowe powstaną na odcinku od mostu przy ul. Panny Marii do mostu przy ul. Narutowicza. Prace zakończą się w listopadzie – poinformował Urząd Miasta Tarnowa.

Ogloszenie

Inwestycja stanowić będzie trzeci i ostatni etap przebudowy istniejących murów oporowych tworzących koryto Wątoku, co w znacznym stopniu zwiększy bezpieczeństwo powodziowe tej części miasta. Co równie ważne, poprawią się funkcjonalność oraz estetyka tego miejsca. Powstanie alejka spacerowa, pojawią się zieleń oraz elementy małej architektury (ławki, kosze). -Rozwiązanie, które zastosujemy przy budowie tego odcinka nawiązuje do istniejących już bulwarów wybudowanych w poprzednich latach. Po zakończeniu inwestycji otrzymamy w tym miejscu przestrzeń jednolitą stylistycznie i doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu – mówi zastępca prezydenta Tarnowa Henryk Słomka-Narożański.
Całość inwestycji zamknie się kwotą ok. 1,6 mln zł. Udział miasta to ok. 460 tys. zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(21-05-2012) Bez sensu :
Lepiej urzadzic tam parkingi. Wątok wpuścic w olbrzymie kręgi betonowe tka, jak to zrobili Niemcy z rzeką (znaczmie wieksza niż Wątok w czasie powodzi) Elsterą w Lipsku. Szkoda że obecnym władzom miasta nie tylko brak pomysów ale nawet wyopbraźni jak to nasze upadajace coraz bardziej miasto ma wygladać. \

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-05-2012) cc :
Zdziwiony ? Spójrz na "ranking miast przyjaznych dla biznesu" w ostatnim newsweeku. Rzeszów, Krosno, Nowy Sącz , Mielec w czołówce a Tarnów ? Pewnie czeka na kolejne wyróżnienie. Pewnie za "najlepsze miejskie inwestycje" :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-05-2012) kaczka krzyżówka :
H. Słomka raczej nie będzie tam spędzał wolnego czasu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947