Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowskie Centrum Informacji z certyfikatem!    -   23/5/2012
Kolejny sukces TCI
Do Tarnowa dotarł certyfikat potwierdzający najwyższą, czterogwiazdkową kategorię przyznaną dla Tarnowskiego Centrum Informacji. To drugi, już certyfikat (poprzedni nadany był w połowie 2010 r.) przyznany przez Polski System Informacji Turystycznej przy Polskiej Organizacji Turystycznej.

Ogloszenie
>

Certyfikacja punktów informacji turystycznej odbywa się w całej Polsce. Punkty it, dobrowolnie mogą poddać się ocenie i w zależności od spełnionych wymogów otrzymują od 1 do 4 gwiazdek, a ich liczba zależna jest m.in. od lokalizacji, w tym dojazdu; zakresu udzielanych informacji i kompetencji personelu).  Wymiernymi korzyściami pierwszej certyfikacji TCI jest włączenie Tarnowa do powstającego Call Centre oraz doposażenie punktu it na dworcu kolejowym w sprzęt komputerowy oraz montaż 2 infokiosków (w trakcie realizacji).  

Tarnowskie Centrum Informacji  od lat należy do najlepszych w kraju czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: I miejsce w kraju wśród punktów it w 2008 i 2010 roku, certyfikat „Obiekt przyjazny rowerom” oraz „Miejsce przyjazne przyszłej mamie”. Od 2011 roku należy do Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej i jest jego aktywnym członkiem (współautor koncepcji MSIT).

Redakcja gratuluje TCI kolejnego sukcesu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl