Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spotkanie autorskie z ks. Isakowiczem – Zaleskim już 25 maja    -   23/5/2012
”Chodzi mi tylko o prawdę
Przypominamy: przed nami kolejne spotkanie z cyklu "inTARnetowe rozmowy przy książkach". Tym razem w Tarnowie (restauracja Bristol przy ul. Krakowskiej 9) nasza redakcja gościć będzie ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego, który znów jest bohaterem przetaczającej się przez kraj debaty, wywołanej książkowym wywiadem udzielonym Tomaszowi P.Terlikowskiemu przez tego niezłomnego i aktywnego na wielu płaszczyznach życia społecznego kapłana. Książka, która jest pretekstem do rozmowy z ks. Isakowiczem - Zaleskim w Tarnowie nosi tytuł "Chodzi mi tylko prawdę"... Spotkanie, które odbędzie się 25 maja (piątek) o godz. 18:30 jest otwarte dla wszystkich chętnych.

Ogloszenie

Jak czytamy w materiałach wydawnictwa "FRONDA", które wywiad opublikowało, duchowny do zadań specjalnych – ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski – kolejny raz ma odwagę mówić głośno o tym, o czym inni tylko szepcą. W wywiadzie, który wywołał w ostatnich tygodniach medialną burzę – Ksiądz Isakowicz dotyka wieu trudnych tematów, wyrażając kontrowersyjne opinie m.in o: niedokończonej lustracji w polskim Kościele, homoseksualizmu części duchownych, zasadności celibatu, zaangażowania politycznego duszpasterzy, relacji biskupów z podwładnymi, działalności księdza Natanka, ludobójstwa na Kresach Wschodnich. Ksiądz krytykuje politykę wschodnią kolejnych polskich rządów, nie wyłączając rządu tworzonego przez PiS. Partii Kaczyńskiego obrywa się w wywiadzie, ze strony jej - mimo wszystko - umiarkowanego sympatyka, również za inne rzeczy ... 

Z książki, którą będzie można w promocyjnej cenie zakupić na spotkaniu dowiedzieć można się ponadto: co wyróżnia kościół ormiański w Polsce, dlaczego księża zrzucają sutanny, czy nauczanie religii w szkołach ma sens, czy Lech Kaczyński powinien spoczywać na Wawelu oraz jak działa Fundacja im. Brata Alberta.
Ta książka pomoże nie tylko zrozumieć, o co chodzi księdzu Isakowiczowi-Zaleskiemu, ale także lepiej poznać Kościół w Polsce ! - reasumuje "Fronda".
Spotkanie autorskie z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim w restauracji BRISTOL przy ul. Krakowskiej 9 odbędzie się 25 maja (piątek) o godzinie 18:30. Wstęp jest wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(24-05-2012) zdziwiny :
W Polsce wszyscy politycy tak mówią,że chodzi im o prawdę.Jak widać prawda jest pojęciem względnym i wszyscy myślący logicznie powinni to wiedzieć.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-05-2012) zółc do powyzej :
Isakowicz Zaleski nie jest politykiem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl