Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gmina Tarnów cieszy się z przywróceniu kursów autobusów miejskich    -   24/5/2012
Wracają autobusy
To bardzo dobra i oczekiwana przez mieszkańców gminy wiadomość dla korzystających z komunikacji miejskiej – powraca rozkład jazdy sprzed maja, to znaczy, że żółto-niebieskie autobusy będą jeździć częściej. Powrót do dawnego rozkładu jazdy nastąpi prawdopodobnie w połowie czerwca.

Ogloszenie
>

-Zmiany, które zaproponowaliśmy w maju, spotkały się z licznymi negatywnymi reakcjami mieszkańców – mówi wójt Grzegorz Kozioł. -W związku z tym, niczego ostatecznie nie przesądzając, zaprosiliśmy mieszkańców do konsultacji w tej sprawie. Po zebraniu uwag przeprowadziliśmy ponowne badanie napełnienia autobusów i przeanalizowaliśmy rozkład jazdy.
Konkluzją tych działań było podjęcie decyzji o przywróceniu wszystkich zlikwidowanych wcześniej kursów. -W tym miejscu czuję się zobowiązany przeprosić mieszkańców za niegodności, gdyż okazało się, że zmiany faktycznie są uciążliwe dla mieszkańców, a autobusy jeżdżą przepełnione – podkreśla włodarz gminy.

Gmina zwróciła się już ze stosownym pismem do Zarządu Komunikacji Miejskiej, który zapewnia, że do połowy czerwca autobusy powinny powrócić na trasy.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(24-05-2012) Majcher :
No i dobrze, to jest przyklad, jak wladza powinna rozmawiać z mieszkańcami.. A swoją droga jestem ciekawy, czy w powiecie,tarnowskim, pomimo tak silnych protestów spoeleczeństwa, uda sie zablokować sprzedaż szpitala w Tuchowie. Czy wobec tych faktow starosta tarnowski zasługuje na to, żeby nadal być w PISie,a może pani Lucyna Malec miala racje nie wpuszczając Mieczysława Krasa na liste PIsu, bo wiedziala czym on i jego ekipa pachnie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-05-2012) Kombi :
Mam wrażenie, że w powiecie tarnowskim to tak naprawde rządzi PO kierowane przez wicestaroste Banacha, ubiegającego się o fotel wójta Gminy Tarnów. Głosujmy na Mieczyslawa Banacha, a zobaczymy co w gminie nam sprywatyzuje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-05-2012) Mieszkaniec_H :
Drodzy Włodarze miasta Tarnowa! Chciałbym zwrócić państwa uwagę na połączenie kolejowe pomiędzy stacjami kolejowymi takimi jak : Tarnów - Klikowa, Tarnów Północny, Tarnów - Mościce. Zamiast zamykać te stacje czy robić z nich tylko punkty na mapie warto byłoby zrobić kursy między tymi stacjami coś w stylu połączenia tramwajowego. Miało by to na celu uruchomienia w mieście międzydzielnicowej komunikacji szynowej. Poza tym warto byłoby utworzyć stację na "Rzędzinie". Podróżni mogliby wysiadać wcześniej jeśli stamtąd mieliby bliżej niż jechać z głównego dworca. Łącznie 5 stacji kolejowych w mieście, co ułatwiłoby życie nie tylko Tarnowian ( w ramach tramwaju) ale pomogłoby to nawet na skalę ogólnopolską dla przyjeżdżających tutaj.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl