To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Tarnowskim Teatrze    -   29/5/2012
Na pomoc dzieciom...
Od kilku lat w całej Polsce 30 maja obchodzony jest jako Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. W Tarnowie spotkanie dla rodziców i dzieci oraz opiekunów organizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (po zmianie ustawy – od początku 2012 r. organizator pieczy zastępczej w mieście). Jak informuje magistrat, obchody będą miały miejsce miejsce w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego. To doskonała okazja do zintegrowania rodzin zastępczych, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim złożenia podziękowania za codzienny trud wychowania powierzonych dzieci.

Ogloszenie
>

-Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego to szansa na promowanie idei rodzicielstwa zastępczego i jego roli w systemie opieki nad dzieckiem, to podziękowanie za włożony trud i wysiłek dla funkcjonujących już rodzin zastępczych. To także szansa na poszukiwanie kolejnych rodziców zastępczych – mówi zastępca prezydenta Dorota Skrzyniarz.

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

15:00 - 15:15 Powitanie uczestników, krótkie przemówienie (dyrekcja MOPS, dyrektor CSP, prezydent)
15:15-15:45 Występ uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z ulicy Ostrogskich.
Przedstawienie "Chodź człowieku coś Ci powiem" było prezentowane na Rynku Głównym w Krakowie podczas XIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością" dnia 25.05.2012 r.
15:45-15:50 Występ Magdaleny Kasińskiej z utworem „ Drzwi do kariery”, uczennicy klasy III Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół Sportowych, zarazem laureatki tegorocznego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „ Pod szczęśliwą gwiazdą” organizowanego przez Pałac Młodzieży w Tarnowie.
15:50- 16:05 Występ uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z ulicy Klikowskiej. Przedstawienie "Piękna i bestia” było także prezentowane na Rynku Głównym w Krakowie podczas XIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością" dnia 25.05.2012 r.
16:05-16:10 Występ Filipa Kubala z utworem „Jesienny Rock and Roll ”, także ucznia klasy III Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół Sportowych, zarazem laureata tegorocznego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Pod szczęśliwą gwiazdą” organizowanego przez Pałac Młodzieży w Tarnowie.
16:10- 16:25 Występ uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z ulicy Hodowlanej- „ Kopciuszek…nieco inaczej”.
16:25- 16: 35 Nagrania z dziećmi.
16:35- 16:45 Podsumowanie i zaproszenie na poczęstunek.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, August 17, 2022 13:44:19
IP     : 44.200.30.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html