To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  List otwarty tarnowskiego "KoLibra" w sprawie aborcji eugenicznych dokonywanych w tarnowskim Szpitalu im. E.Szczeklika    -   30/5/2012
W "Szczekliku" zabijają ?
Prezes tarnowskiego oddziału stowarzyszenia KoLiber, Piotr Gładysz poinformował tarnowskie media o wystosowaniu listu otwartego do dyrekcji tarnowskiego szpitala im. Edwarda Szczeklika. Według informacji uzyskanych przez tę organizację w tarnowskim Szpitalu od wielu miesięcy (a może lat ?) w tajemnicy przed opinią publiczną dokonywane są aborcje eugeniczne. KoLiber wzywa dyrektora Szpitala, Marcina Kutę, do potwierdzenia lub zaprzeczenia tym informacjom, a w przypadku odpowiedzi twierdzącej natychmiastowego zaprzestania tych praktyk. Gładysza oburza fakt, że ktoś mógłby wpaść na pomysł dokonywania zabójstw dzieci nienarodzonych w sercu najbardziej antyaborcyjnej diecezji w Polsce, w szpitalu, które nosi nazwisko ojca zmarłego niedawno Andrzeja Szczeklika - wielkiego przeciwnika aborcji, eugeniki i eutanazji, a to wszystko miałoby się dziać po cichu i przy milczącej postawie "wysoko postawionych" osób, które nie mogłyby nie wiedzieć o tych zabiegach. Zapraszamy do lektury listu "kolibrantów" oraz wysłuchania kilkuminutowej rozmowy z Piotrem Gładyszem.

Ogloszenie

Posłuchaj rozmowy z Piotrem Gładyszem. Z prezesem tarnowskiego oddziału "KoLibra" rozmawia Piotr Dziża :W liście prezesa Tarnowskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber, adresowanym do dyrektora Marcina Kuty, czytamy :

Jak zapewne Pan wie każdy lekarz przed rozpoczęciem swej posługi składa tzw. Przysięgę Hipokratesa. W nawiązaniu do naszego poniższego apelu wstępem tego listu chcielibyśmy zacytować jej oryginalną wersję: „Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją.”
Od początku bieżącego roku dochodzą do nas głosy, że na oddziale ginekologiczno-położniczym w placówce zarządzanej przez Pana stosuje się praktyki niespotykane do tej pory w naszym mieście. Otóż, z nieoficjalnych źródeł, tzn. od pracowników szpitala, którzy chcą pozostać anonimowi dowiedzieliśmy się, że w tzw. „Starym Szpitalu” od stycznia 2012 roku dokonywana jest aborcja eugeniczna, tzn. zabijanie nienarodzonych dzieci u których zachodzi prawdopodobieństwo występowania choroby lub poważnego uszczerbku na zdrowiu.
Co ciekawe z informacji, które można wyczytać na oficjalnej stronie internetowej Szpitala im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie wynika, że na oddziale ginekologiczno-położniczym wśród usług świadczonych przez szpital nie ma zapisu o dokonywaniu aborcji przez lekarzy.
Ponadto pikanterii do tej sytuacji dodaje fakt, że „Stary Szpital” nosi imię ojca śp. prof. Andrzeja Szczeklika – wybitnego polskiego lekarza i docenionego w całym świecie naukowca, a zarazem stanowczego i zdecydowanego przeciwnika sztucznego przerywania ciąży.
Zadziwiającym jest, że ośrodek, który powinien być ostoją i miejscem, które wyciąga pomocną dłoń do chorych, bezbronnych i poszkodowanych przez los istot, wykonuje w ich kierunku gest odwrotny od oczekiwanego i doprowadza do sytuacji, w której chory staje się ofiarą osób teoretycznie stojących na straży jego zdrowia.
W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się do Pana o jak najszybsze skontrolowanie wyżej wymienionej sytuacji oraz apelujemy o zapewnienie niedopuszczenia do podobnych zdarzeń w Szpitalu im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie. Liczymy również na Pańską odpowiedź w tej sprawie.


Od redakcji
Wiele wskazuje na to, że informacje młodych społeczników z tarnowskiego "KoLibra" są prawdziwe a nawet, że zabójstw - dokonywanych "w majestacie prawa" na bezbronnych istotach ludzkich podejrzanych o nieuleczalną chorobę - od dawna dokonuje się w tarnowskim szpitalu Szczeklika, obrażając przy tym nazwisko swojego patrona i sprzeniewierzając się przysiędze Hipokratesa.
W pełni solidaryzujemy się z treścią listu otwartego do dyrektora Kuty, który wystosowali młodzi konserwatywni liberałowie.
Morderstwo, nawet jeśli przyzwala na nie prawo, nie przestaje być morderstwem !
Redakcja inTARnet.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, August 19, 2022 19:27:56
IP     : 34.236.192.4
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html