To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kontynuacja artystycznego projektu tarnowskiego środowiska medycznego na rzecz budowy stacjonarnego hospicjum w Tarnowie    -   01/6/2012
Drugi Koncert Nadziei
15 czerwca 2012, o godz. 18.00 w tarnowskim Teatrze odbędzie się Drugi Koncert Nadziei – niezwykła inicjatywa tarnowskiego środowiska medycznego na rzecz utworzenia w Tarnowie pierwszego hospicjum stacjonarnego Via Spei. Koncert Nadziei to wyjątkowe wielowymiarowe przedsięwzięcia artystyczne, w którym rozmaite talenty i pasje prezentują osoby związane ze środowiskiem medycznym Tarnowa. Wśród wykonawców zaprezentują się lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, analitycy, a także studenci kierunków medycznych. To kontynuacja zakończonego wielkim sukcesem styczniowego przedsięwzięcia.

Ogloszenie
>

Osoby, które na co dzień związane są ze sztuką lekarską, tym razem przedstawią umiejętności i zdolności w innym rodzaju sztuki: utwory wokalne i instrumentalne, występy chóralne, twórczość literacka, malarstwo, fotografia, taniec – to dziedziny, w których już wkrótce będzie można podziwiać tarnowskich medyków.
- Koncert Nadziei ma tak unikatowy charakter, ponieważ nie tylko obejmuje szeroką gamę prezentowanej twórczości, ale także jest dowodem wielkiego zaangażowania, poświęcenia i bezinteresowności tarnowskich medyków na rzecz ważnej inicjatywy jaką jest rozpoczęta w ubiegłym roku budowa pierwszego pełnoprofilowego ośrodka opieki paliatywnej w naszym mieście - mówi Antoni Sydor, prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Tarnowie i pomysłodawca przedsięwzięcia.

- Drugi Koncert Nadziei jest odpowiedzią na bardzo duże zainteresowanie jakim cieszył się ubiegłoroczny Pierwszy Koncert Nadziei, oraz licznymi głosami, iż należy to wyjątkowe widowisko powtórzyć - dodaje Anna Czech, prezes Fundacji Kromka Chleba.
Koncert powstaje dzięki współpracy wielu znakomitych ludzi:
Stanisław Świder – Reżyseria
Antoni Sydor, Stanisław Świder - Scenariusz
Andrzej Maciejczak, Matylda Baczyńska, Mariusz Szaforz – Prowadzenie
Matylda Baczyńska, Mariusz Szaforz - Recytacje
Okolicznościowy Chór Panaceum wystąpi pod dyrekcją Włodzimierza Siedlika, natomiast ks. Przemysław Pasternak poprowadzi Chór Capella Tarnoviensis.
Organizatorami koncertu są: Polskie Towarzystwo Lekarskie Oddział w Tarnowie, Okręgowa Izba lekarska w Tarnowie, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Tarnowie oraz Fundacja Kromka Chleba.
Koncert ma charakter charytatywny, dochód ze sprzedaży cegiełek-wejściówek zostanie w całości przeznaczony na rzecz budowy hospicjum Via Spei w Tarnowie.

Drugi Koncert Nadziei odbędzie się 15 czerwca 2012 roku, o godzinie 18.00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.
Cegiełki-wejściówki (w sprzedaży od 6 czerwca 2012) w cenie 50 i 60 PLN do nabycia w siedzibie Fundacji Kromka Chleba, Plac Kazimierza 5 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00) oraz w kasie Teatru (od wtorku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:32:49
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html