Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Heller na Mikołaja   -   02/12/2004
Już prawie rok na antenie tarnowskiego Radia RDN Małopolska w każdą środę, o godz. 16.10, ks. prof. Michał Heller prowadzi swoją audycję pn. "Drogami myślących". Wykłady księdza profesora wygłaszane na antenie Radia ukażą się w tych dniach nakładem wydawnictwa "Znak". Na to wydawnictwo składają się trzy płyty z 12 audycjami w formacie audio, do odtwarzania w odbiornikach CD oraz płyta z 40 audycjami w formacie MP3, do odtwarzania w komputerach.

Ogloszenie
>

Podtytuł publikacji brzmi: "Wykłady o nauce, wszechświecie i nieskończoności".

Wykłady radiowe księdza profesora Michała Hellera cieszyły się i cieszą sporym zainteresowaniem na antenie radia. Potwierdza to dyrektor stacji radiowej.

- Odebraliśmy wiele telefonów od radiosłuchaczy również z pytaniami, czy audycje te będą udostępnione w formie jakiegoś wydawnictwa - mówi dyrektor RDN Małopolska, ksiądz Bogusław Wójcik. - Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom postanowiliśmy wydać cykl tych audycji w formie dźwiękowej. Była to wspólna inicjatywa RDN Małopolska oraz Zarządu Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach, które patronowały całemu przedsięwzięciu.

Wybitny fizyk, astronom i filozof - ksiądz profesor Michał Heller - przybliża w swoich wykładach szereg zagadnień związanych z rozwojem nauki oraz współczesnymi problemami kosmologicznymi i filozoficznymi.

- Zapraszając do podążania "Drogami myślących" pokazuje, że nauka i wiara nie wykluczają się, a prawdziwa mądrość pozwala na stawianie pytań, które wykraczają poza horyzonty, do których próbuje się nas nieraz ograniczać - zauważa ksiądz Bogusław Wójcik.

Premiera wydawnictwa nastąpi właśnie w pierwszych dniach grudnia. (Smol)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947