To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Millennium.InTARnet.pl zaprasza   -   02/12/2004
Od piątku na ekranie kina "Millennium" zagoszczą trzy filmy. Mikołajkowym prezentem dla najmłodszych i ich rodziców są "Rybki z Ferajny" - kolejny animowany hit studia Dreamworks, z którego wyszedł m.in. słynny Shrek. 5 i 6 grudnia "Rybki..." będzie można w Mościcach obejrzeć za 8 zł ! Pozostałymi propozycjami kina są psychologiczny thriller z Julianne Moore "Życie, którego nie było" oraz "Resident Evil: Apokalipsa" - druga część dreszczowca s.f. z Milą Jovovic. Mamy 3 podwójne zaproszenia dla inTARnautów na sobotnie seanse każdego z filmów.

Ogloszenie
>

RYBKI Z FERAJNY

Shark Tale
USA, 2004, dubbing
animowany, b.o.

czas 100 min. Reżyseria: Bibo Bergeron, Vicky Jenson
Scenariusz: Michael Wilson (II), Mark Swift, Damian Shannon

Kolejny wielki sukces DreamWorks.
"Rybki z ferajny" to rozgrywająca się w podwodnej scenerii komedia, która jak mówi jej producent wykonawczy Jeffrey Katzenberg, ma wiele wspólnego z filmami w rodzaju "Shreka" – jest trochę niepokorna, w tonie lekko lekceważącym, wywrotowym, a przede wszystkim bawi się konwencją gatunku. Jak w gabinecie krzywych luster "Shrek" leży na przeciwległym biegunie klasycznej bajki, tak "Rybki z ferajny" stawiają na głowie obrazy rodem z filmu gangsterskiego, bawiąc się ich konwencją i przerabiając ją na zabawną modłę.

ŻYCIE, KTÓREGO NIE BYŁO

USA, 2004,
15 lat,
The Forgotten (USA, 2004)
Akcja/Thriller
czas 90 min.
Reżyseria: Joseph Ruben
Scenariusz: Gerald Di Pego
Obsada: Julianne Moore, Alfre Woodard, Dominic West, Gary Sinise

Telly Paretta (Julianne Moore) nie może dojść do siebie po śmierci 8-letniego syna, który zaginął podczas katastrofy lotniczej. Kobieta szuka pomocy u psychiatry. Podczas terapii dowiaduje się jednak, że jej wspomnienia są tylko projekcją umysłu, a jej syn nigdy nie istniał. Kiedy spotyka mężczyznę podobnie doświadczonego przez los, utwierdza się w przekonaniu, że za zniknięciami dzieci kryje się tajemnica, którą wszyscy za wszelką cenę chcą zatuszować.
Wybitna kreacja Julianne Moore.

RESIDENT EVIL: APOKALIPSA

Niemcy,Francja,Wielka Brytania,USA 2004
15 lat,
Horror/Science-Fiction
czas 93 min.
Reżyseria: Alexander Witt
Scenariusz: Paul W.S. Anderson
Obsada: Mila Jovovich, Oded Fehr, Sienna Guillory, Thomas Kretschmann .

Kontynuacja horroru s.f., który kilka lat temu odniósł pewien sukces.
Alice (Milla Jovovich) budzi się na stole operacyjnym w opuszczonym ośrodku badawczym, okazuje się, że jej misja się nie powiodła: hordy żywych trupów wydostały się na powierzchnię ziemi i spustoszyły całe miasto Raccoon City. Co więcej, bohaterka odkryła, iż jej ciało zostało poddane biogenetycznym modyfikacjom przez naukowców. Alice jest teraz silniejsza, zręczniejsza, ma wyostrzone zmysły, których potrzebuje teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Trzy osoby wylosujemy jutro w następnym konkursie, w którym nagrodami są bezpłatne podwójne zaproszenia na sobotnie (4 XII) seanse. Wystarczy przesłać na adres redakcja@intarnet.pl pocztę o temacie MILLENNIUM. Wewnątrz zgłoszenia prosimy też podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz termin wybranego (koniecznie w sobotę 4 XII) seansu. E-maile bez podanego seansu będziemy traktować jako wybór dowolnego filmu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 3 XII, do godziny 14.00. Następnie spośród uczestników zabawy wybierzemy trzech inTARnautów - szczęśliwców, którzy wraz z zaproszonymi osobami będą mogli zobaczyć wybrany przez siebie film w "Millennium".
Repertuar kina znajdziecie na stronie: millennium.intarnet.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:08:34
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html