To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szpital św. Łukasza w Tarnowie – konsultacje uroginekologiczne dla kobiet    -   13/6/2012
Bezpłatne konsultacje w „Łukaszu”
Uwaga - bezpłatne konsultacje uroginekologiczne dla kobiet proponuje Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie. W każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca – począwszy od lipca – odbywać się one będą na oddziale ginekologiczno-położniczym. To pierwsza taka akcja organizowana przez szpital.

Ogloszenie

-Przyczyną dolegliwości są najczęściej zmiany w ustroju kobiety zachodzące w okresie okołomenopauzalnym. W tym czasie obniża się poziom hormonów płciowych. Objaw ten występuje u około 25-30% pacjentek po 45. roku życia, ale spora grupa chorych nie zgłasza się do lekarza. Zdarza się to również młodym kobietom, dlatego jest to bardzo wstydliwy problem, niejednokrotnie jest przyczyną wyłączenia kobiet z życia zawodowego, nawet może prowadzić do depresji. Coraz częściej staje się to problemem zdrowotnym a jednocześnie społecznym – podkreśla Grzegorz Sałata, ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego z onkologią ginekologiczną tarnowskiego szpitala wojewódzkiego.
Kobiety, które poddane zostaną konsultacji w szpitalu im. św. Łukasza w Tarnowie, mogą zostać zakwalifikowane do darmowego zabiegu, który ma spowodować zapobieganie temu problemowi. Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek 2 lipca br. pomiędzy godziną 9.00 a 13.00. Kolejne w pierwszy i trzeci poniedziałek każdego miesiąca.

Panie zainteresowane badaniami w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie powinny się zgłaszać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 14 631 59 60 w godzinach 8.00 – 14.00 . Liczba miejsc jest ograniczona.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 11:30:14
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html