To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   R. Wardzała: darmowe bilety na żużel    -   18/6/2012
Bilet za krew
Po raz kolejny honorowi dawcy krwi będą mogli otrzymać darmowy bilet na mecz żużlowy Azoty Tauron Tarnów - PGE Marma Rzeszów zaplanowany na 24 czerwca. Dokumentem upoważniającym do skorzystania z oferty będzie zaświadczenie ze stacji krwiodawstwa działających przy tarnowskich szpitalach o honorowym oddaniu krwi w okresie od 18 do 22 czerwca 2012 r.

Ogloszenie

Taką formę promocji honorowego krwiodawstwa zainicjował w ubiegłym roku Robert Wardzała, spółka żużlowa odniosła się do niej bardzo przychylnie i dzięki temu honorowi dawcy krwi mogli obejrzeć kilka spotkań tarnowskiej drużyny za darmo.
W tym roku Robert Wardzała ponowił swoją prośbę i ponownie trafiła ona na podatny grunt. Władze spółki chętnie zgodziły się kontynuować akcję i darmowe bilety na mecz z Wybrzeżem Gdańsk otrzymało kilkadziesiąt osób.

Teraz jest kolejna okazja, by zobaczyć tarnowskich żużlowców w akcji mając darmowy bilet. Warunek jest jeden: trzeba oddać honorowo krew we wskazanym wcześniej okresie. Darmowe bilety wręczy Robert Wardzała w piątek, 22 czerwca, przy placu Sobieskiego 2. Na krwiodawców będzie czekał od g. 15 do 17.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, May 27, 2022 15:40:13
IP     : 34.204.174.110
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html