To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Uratowali życie, obezwładnili nożownika    -   18/6/2012
Miasto z Policją honorują bohaterów
Trzech śmiałków, którzy 22 maja br. na Placu Rybnym w Tarnowie uratowali ludzkie życie, odebrało dziś wyróżnienia i nagrody od prezydenta Ryszarda Ścigały oraz Komendanta Miejskiego Policji insp. Zbigniewa Ostrowskiego. Mężczyźni pomogli atakowanej nożem kobiecie. -To dzięki nim poszkodowana żyje – stwierdza Komendant Ostrowski. Uhonorowani w Urzędzie Miasta Tarnowa bohaterowie otrzymali od prezydenta nagrody pieniężne, a od Policji cenne nagrody rzeczowe.

Ogloszenie
>

Sławomir, Maciej i Andrzej znaleźli się w pobliżu miejsca zdarzenia zupełnie przypadkowo. -Usłyszałem krzyki wzywające pomoc i nie mogłem nie zareagować. Nie wiedząc co się dzieje, zbiegłem na dół gdzie rozgrywały się sceny jak z filmu dla ludzi o mocnych nerwach. Tego widoku nigdy nie zapomnę – opowiada pan Sławek.

Posłuchaj relacji bohaterów :Przypomnijmy, do makabrycznego zdarzenia doszło 22 maja br. na klatce schodowej kamienicy przy Placu Rybnym. Napastnik zadał kobiecie kilkanaście ciosów nożem. Sprawca miał we krwi 2 promile alkoholu. Poszkodowana trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Niedawno została z niego wypisana.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:51:34
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html