Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzień otwarty w Szkole nr 14   -   03/12/2004
Jak co roku, "okołomikołajkowa" sobota, tym razem wypadająca w Barbórkę, świętowana będzie przez uczniów i pedagogów Szkoły Podstawowej nr 14 w Tarnowie - Krzyżu jako "Dzień Otwarty" szkoły. Będą, jak co roku, występy artystyczne i poczęstunek. Zakupić będzie można ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów szkoły.

Ogloszenie
>

Dzień Otwarty jest nie tylko okazją do odwiedzin szkoły przez gości z miasta, np. rodziców, zastanawiających się nad wyborem odpowiedniej placówki dla obecnych sześciolatków. To oczywiście również coroczne spotkanie integrujące rodziców, pedagogów i uczniów wokół spraw tej wysoko ocenianej szkoły, która kończy 41 rok swojego istnienia.

W sobotę na sali gimnastycznej przy ul. Krzyskiej odbędą się pokazy artystyczne, przewidziano też poczęstunek przygotowany przez rodziców dla gości Dnia Otwartego. Udostępnione zostaną także wszystkie klasy i pracownie. W salach lekcyjnych będzie można zakupić ozdoby, stroiki i kartki świąteczne wykonane przez uczniów poszczególnych klas "czternastki". Dyrekcja szkoły nie ukrywa, że dochód z tego swoistego kiermaszu jest sposobem na podratowanie szkolnego budżetu. Pieniądze w ten sposób uzyskiwane tradycyjnie przeznaczane są na drobne potrzeby szkoły (m.in. zakup książek, pomocy dydaktycznych, nagród dla uczniów, dofinasowanie zajęć pozalekcyjnych).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 12)Dodaj komentarz
(04-12-2004) kolega :
najfajniejsze były dziewczyny z 5c!. Super układ !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2004) ktosia :
a ja zapraszam na wiosnę, w czerwcu (gdy jest ciepło) do SP nr 8 przy ul. Bitwy pod Studziankami 5, która obchodzi swoje 20-lecie istnienia, też planujemy festyn i dzień otwarty szkoły :)...pozdrawiam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2004) słoneczko :
juz 20 lecie.. :) moja kochana szkoła ;( bede musiała ją odwiedzić . Dzieki ktosiu za informacje :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2004) Urszula B. :
Bylam w zeszłym roku na obchodach XL -lecia szkoły.Podziwiałam dosłownie wszystko:przepiękne sale lekcyjne jak pokoiki ,świetnie wyposażone pracownie przedmiotowe,nowoczesną i funkcjonalną kuchnię z całym zapleczem gospodarczym.Nie chciałam wierzyć ,że tak może być w państwowej szkole!Tylko życzyć tarnowskim uczniom i nauczycielom nauki i pracy w takich warunkach.Pani Dyrektor tej placówki należą się brawa i gratulacje za operatywność i gospodarność.Zastanawiałam się ,jak Ona to wszystko mogła osiągnąć?Do "14" powinny przychodzić wycieczki dyrektorow tarnowskich szkół.Niechby uczyli się od najlepszych ,a nie narzekali ,że nie mają na kredę i papier toaletowy.Tekst mój powinnam napisać rok temu ,ale teraz nadarzyła mi się ta okazja , więc nadrabiam braki.Kiedyś zaczynałam swoją pracę w "14", dziękuję za zaproszenie z okazji zeszłorocznego jubileuszu i życzę dalszych osiągnięć na pedagogicznej niwie.Pozdrawiam wszystkich.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2004) KLA :
DROGA URSZULO To nie zasluga pani dyrektor ze ma taka szkole i inni dyrektorzy nie beda jej odwiedzac ani podziwiac to zasluga pSasaka wiceprezydenta miasta ktory odszykowal szkolebo tam mieszka kosztem innych szkol i mozna tylko ubollewac ze tak sie dzieje.Ze ten korzysta kto ma mozliwosci bo jest u wladzy przykre ale prawdziwe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2004) Nauczyciel :
Do KLA. Do Sasaka dodaj Koprowskiego - i wszystkich, którzy balowali na licznych /.../ imprezach!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2004) Rodzic :
Do Nauczyciela i KLA: Zamiast krytykowac może byście się wzieli do roboty i zrobili coś sami dla Waszego otoczenia, spróbujcie przecież to takie proste.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2004) Wiśniowa :
Ludzie ile w was zazdrości.To żle,że choć jedna szkoła ma się czym pochwalić?Wiadomo,że dobry gospodarz dba o swoje wlości.A gdyby nic nie zechcieli robić ,tylko sobie wszystko przywłaszczać???Przynajmniej coś po nich zostnie, jeśli inni nie zniszczą.Więcej dobrego myślenia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2004) miastowa :D :
łotóz to

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2004) Kenna :
inne szkoły też sie mają czym pochwali chociaż Sasak i Koprowski nie dołożyli od siebie ani grosza...pracę i zaangażowanie nauczycieli , rodziców i dyrekcji innych szkół też można podziwiać

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-03-2005) GANIO :
TO WY GÓWNO WIECIE KTO TO ZROBIL

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-03-2005) menedżer :
Przecież Sasak w latach 1998-2002 nic do szkoły nie dolożył , wtedy go wyzucili z Urzędu . A potem Sasak wyzucił najlepszego kolęgę Koprowskiego bo mu kazali /układ POI SLD/ -

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947